НаУКМА

Інформаційний пакет ЄКТС

<< повернутись

Код: 316041

Назва:

Практика навчальна (на базі юридичних служб органів місцевого самоврядування, органів законодавчої та виконавчої влади, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, нотаріату, юридичних клінік закладів вищої освіти)



Анотація: Навчальнаї практика є обов'язковим курсом вищого закладу освіти і розробляється відповідно до положення МОН України "Про проведення практики студентів вищих навчальних закладів України" та навчального плану. Мета навчальної практики - закріплення та поглиблення одержаних студентами теоретичних знань з правничих дисциплін, опанування конкретних напрямків практичної діяльності Верховної Ради України, судових і правоохоронних органів, адвокатури, а також юридичних фірм (контор, відділів). Завданням практики - є набуття професійних навичок і вмінь, необхідних для самостійної роботи за фахом правника Завдання практики – Завдання практики – Набути та удосконалити професійні навички і вміння, необхідні для самостійної роботи за фахом правника та постійної актуалізації отриманих знань, їх застосування у практичній діяльності набути здатність отримувати знання і практичний досвід розвинути професійну відповідальність.

Тип дисципліни: нормативна

Рік навчання: 4

Семестр: 8, 8д

Кількість кредитів: 10 кредитів ЄКТС, 105 - практичні, 195 -с/робота

Форма контролю: залік

Викладач(і): Федосєєва Т.Р. - доцент, Яцкевич І.І. - доцент

Результати навчання: Завдання практики – Набути та удосконалити професійні навички і вміння, необхідні для самостійної роботи за фахом правника та постійної актуалізації отриманих знань, їх застосування у практичній діяльності
набути здатність отримувати знання і практичний досвід
розвинути професійну відповідальність.
Окремим завданням практиканта є набуття навичок виконання професійних обов’язків, які виконує безпосередній керівник практики, включаючи участь в особистому прийомі громадян або посадових осіб, надання правової допомоги тощо.




Спосіб навчання: практичні та самостійна робота

Необхідні обовязкові попередні й супутні модулі: Опанування: Цивільне право Трудове право Цивільне процесуальне право Нотаріат України Кримінальне право Кримінальне процесуальне право Корпоративне право

Зміст дисципліни: перша: проходження практики (7 тижнів) у: а) Верховній Раді України, Міністерстві юстиції України, Національному агентстві з питань запобігання корупції; б) судових органах; в) правоохоронних органах; г) адвокатському об’єднанні (бюро тощо), адвоката, юридичній фірмі, юридичних відділах (інших структурних підрозділах юридичного спрямування) компаній; д) державних нотаріальних конторах, приватних нотаріусів тощо. друга: підготовка та подання звіту з навчальної практики. 1.4. У строки і години, передбачені навчальним планом факультету та графіком навчальної практики, студент зобов`язаний з`явитися до Бази практики (якою є орган/організація/особа, у якій здійснюватиметься проходження навчальної практики). 1.5. За тиждень до початку навчальної практики деканат факультету проводить інструктаж студентів, які направляються на навчальну практику.


Рекомендована література: Положення про проходження навчальної практики студентами 4 р.н. зі спеціальності 081 Право.
Робоча програма проходження практики навчальної студентами 4 р.н. Спеціальність Право.

Форми та методи навчання: Практичні та самостійна робота

Методи й критерії оцінювання: Оцінка керівником практики від Бази практики проходження студентом навчальної практики під його керівництвом (до 50 балів) за шкалою: «відмінно» (50 балів) «добре» (40 балів) «задовільно» (30 балів) «незадовільно» (< 30 балів – студент не допускається до захисту та отримує загальну оцінку «незараховано»). Відсутність оцінки проходження практики у відгуку керівника від бази практики або відсутність самого відгуку у матеріалах звіту має наслідком незарахування практики.

Мова навчання: українська