НаУКМА

Інформаційний пакет ЄКТС

<< повернутись

Код: 316810

Назва:

Національна економіка



Анотація: Метою курсу - є надання студентам теоретичних знань та практичних навичок з методологічних і методичних основ прогнозування основних показників, чинників та наслідків макроекономічного розвитку країни в умовах ринку і державного регулювання економіки у відповідності з цілями та пріоритетами економічної політики. Вивчення кусу дає можливість студентам набути навички самостійного мислення, прийняття оптимальних рішень на вищому рівні управління державою, освоїти принципи застосування інструментів антикризового управління і наукові основи раціонального розвитку і функціонування економіки України, що забезпечують стабілізацію фінансового стану держави й підвищення добробуту населення.

Тип дисципліни: вибіркова

Рік навчання: IV

Семестр: весняний

Кількість кредитів: 3 (загальна кількість годин - 90 год.; аудиторні години - 28 год.; лекції - 12 год.; семінарські заняття - 16 год.; самостійна робота - 62 год.)

Форма контролю: залік

Викладач(і): Буй Т.Г., доц. к.е.н.

Результати навчання: У результаті вивчення дисципліни студент повинен знати:
- економічне законодавство;
- теоретичні підходи до складових національної економіки та макроекономічної політики;
- елементи розробки макрофінансової програми.


Спосіб навчання: аудиторний

Необхідні обовязкові попередні й супутні модулі: "Макроекономіка", "Макроекономічний аналіз", "Фінанси", "Податкова система", "Бюджетна система"

Зміст дисципліни: Курс спрямований на надання студентам теоретичних знань та практичних навичок з методологічних і методичних основ прогнозування основних показників, чинників та наслідків розвитку економіки країни в умовах ринку і державного регулювання економіки у відповідності з цілями та пріоритетами економічної політики.


Рекомендована література: Державне регулювання економіки: навч. пос. / В.В. Барінов, Г.І. Скорик. - Л.: Видавництво Львівської політехніки, 2012

Форми та методи навчання: лекції, семінарські заняття, самостійна робота

Методи й критерії оцінювання: рейтингове оцінювання за 100-бальною системою: поточний контроль - 70 балів (опитування на семінарах, тестові завдання, комплексна творча робота); підсумковий контроль - 30 балів (письмовий залік).

Мова навчання: українська