НаУКМА

Інформаційний пакет ЄКТС

<< повернутись

Код: 317884

Назва:

Логістичний менеджмент



Анотація: Дисципліна Логістичний менеджмент спрямована на вивчення базових принципів управління (планування, організація, контроль) ресурсами організації та прийняття логістичних рішень. Метою вивчення дисципліни є оволодіння теоретичними знаннями з питань логістичного менеджменту, активним інтегруючим потенціалом, здатним зв’язати воєдино і покращити взаємодію між базовими функціональними сферами організації: постачанням, виробництвом, маркетингом, дистрибуцією, організацією продажу, та набуття практичних вмінь і навичок щодо використання логістичного менеджменту для підвищення ринкової конкурентоспроможності організації. Предметом вивчення дисципліни є система та процес логістичного менеджменту, логістичне адміністрування, прогнозування, планування, контроль та аудит. У відповідності до цього фахівець у логістиці повинен знати: місце логістичного менеджменту в системі менеджменту організації; вміти: визначати цілі логістичного менеджменту та шляхи їх досягнення; мати уявлення: про опис основних підходів та принципи формування логістичної стратегії.

Тип дисципліни: нормативна

Рік навчання: І

Семестр: І

Кількість кредитів: 4

Форма контролю: екзамен

Викладач(і): д.н. з держ. упр., проф. Чала Н.Д.

Результати навчання: Знати і вміти застосовувати у практичній діяльності сучасні принципи, теорії, методи і практичні прийоми логістичного менеджменту
Вміти адаптувати і застосовувати нові досягнення в теорії та практиці логістичного менеджменту для досягнення конкретних цілей і вирішення задач ринкового суб’єкта.
Презентувати та обговорювати результати наукових і прикладних досліджень державною мовою
Вміти підвищувати ефективність логістичної діяльності ринкового суб’єкта на різних рівнях управління, розробляти проекти у сфері логістики та управляти ними.

Спосіб навчання: аудиторне, дистанційне

Необхідні обовязкові попередні й супутні модулі: Необхідні знання базових положень теорії менеджменту, маркетингу

Зміст дисципліни: - Технологічні процеси й управління матеріальними потоками в логістиці - Політика та стратегія формування запасів - Виробнича логістика: JIT та Lean Manufacturing - Використання Machine Learning та Data Mining у логістиці - Транспортна стратегія: планування та прийняття рішень - Складське господарство. Прийняття рішення щодо локалізації складу - Дистрибуція та логістика посередництва - Логістичний аудит та контроль


Рекомендована література: 1. Тюрина Н., Гой І., Бабій І. Логістика. Навчальний посібник. Центр навчальної літератури 2019. – 392 с.
2. Тягунова Н., Місюкевич В., Балабан П., Михайлюкова Н. Торговельна логістика Центр навчальної літератури 2014. – с. 148
3. Сокур І.М. Логістика Центр навчальної літератури – 2021. – 222с.
4. Кислий В., Біловодська О., Олефіренко О., Соляник О. Логістика. Теорія та практика. Центр навчальної літератури – 2019. – 360 с.
5. Крикавський Є., Похильченко О., Фертч М. Логістика та управління ланцюгами поставок. Львівська політехніка. – 2019. – 948 с.


Форми та методи навчання: лекцій, семінарські заняття, самостійна робота.

Методи й критерії оцінювання: рейтингове оцінювання за 100-бальною системою: поточний контроль - 60 балів (опитування, виступи на семінарах, індивідуальне письмове завдання); підсумковий контроль - 40 балів (екзамен)

Мова навчання: українська