Наталі Тарасовій

Tarasova_Natalia

випускниці програми "філологія", 2000 р. У червні  2010 року на пішохідному переході Наталю збив позашляховик, вона отримала багато важких травм, зокрема і  хребта, довгий час не могла рухатись. Наталя знову звертається до могилянської спільноти, оскільки більше допомоги чекати немає звідки. Пенсія Наталі становить 1085 грн на місяць.

Потреби на лікування у 2015 році складали  47 555,17 грн.  Наша допомога потрібна і у 2016 році.

Номер пенсійної картки Наталі Тарасової  у "Приватбанку": 4731 2171 0798 6406.

Історія проблеми http://coolhunt.livejournal.com/

Більше інфо на http://coolhunt.livejournal.com/14836.html.

Історія:

Пенсія Наталі становить 1085 грн на місяць,  що незрівняно з потребами на лікування і підтримку більш-менш якісного рівня життя: щомісячна закупівля ліків, спортивно-профілактичні заняття, що дозволяє розробляти м’язи і підтримувати хребет,  щорічне стаціонарне та санаторне лікування.

Станом на 10 жовтня

Наталя пише: "Мені телефонувала Тетянка Степанова, розповідала про аукціон, і про те, що зібрано достатньо коштів на придбання міостимулятору, придбання ліків, СКТ і ще басейн! Це просто неймовірно! Наші могилянські студенти - найкращі! Дякую молодим красуням і красеням, що брали участь в аукціоні побачень на мою підтримку... Покриті витрати за санаторій та аналізи, дорогу. Решту коштів залишаю на адвокатку (це частина сплати, можливо, до кінця року назбирається, бо навесні ми позиватимемося знову). Зусиллями аукціону і добродійників, що надавали допомогу, решту моїх витрат до кінця року покрито - і це фантастика! (Квитанціями і чеками звітуватиму по мірі здійснення витрат. Міостимулятор придбає сама Тетянка.) Лягати в лікарню планую найближчим часом - зволікати далі немає куди і немає приводів. Дуже-дуже всім дякую знову і знову!"

Наталя також передає велику подяку благодійникам, кошти від яких надійшли останнім часом: Уляні Заболотній, Андрію Божку, Наталі Кутовій, Володимиру Галагану, Володимиру сущенку, Валерії Клименко, Олені Богдановій та невідомому благодійнику (напевне могилянцю, який скористався терміналом у 1-му корпусі).

Станом на 4 жовтня 2015 року надійшла допомога на суму 14244,26грн. Студентський благодійний аукціон побачень,що відбувся 1 жовтня, зібрав для Наталки 21 832 грн.

Ми вже оголошували кампанію допомоги Наталі у 2011-2012 рр., наразі вона знову звертається до могилянської спільноти, оскільки більше допомоги чекати немає звідки. Пенсія Наталі становить 1085 грн на місяць.

Потреби  Наталі Тарасової  лише на лікування у 2015 році складають  47 555,17 грн

1.  (разова витрата. Апарат, який стимулюватиме м’язи спини електричним струмом. Дозволить проводити щоденні процедури протягом життя в домашніх умовах. Для порівняння – у стаціонарі одна процедура коштує 100 грн.)Купівля міостимулятору  – 6 960 грн
  2. Ліки від тиску -  600 грн (50 грн. х 12 міс.) (каптоприл / каптопрес, магнезія)
  3. Лікування у стаціонарі -
    грн (9302,32 грн  х 2 рази на рік)
  4. Басейн - від 4 190 грн (абонемент на рік, обов’язково, для розробки м’язів)
  5. Дослідження - 4340 грн: a).СКТ хребта і тазу - "КТ 2-ух двох кульшових суглобів (2 плівки,висновки)  – 1 380,00 грн.; b).КТ шийного, грудного, поперекового та крижово-куприкового відділів хребта - по 740 грн. Х 4 = 2 960 грн
  6. Санаторій - від  10 тис. 163 грн  (грязі + рапа;  1 раз на рік, 24 дні; за цінами 2015 р. - путівка, дорога, додаткові процедури)

+ Ліки- інсуліни - 1800 грн у разі "непроведених" МОЗ тендерів (5 шприц-ручок "Новорапіду" + 5 картриджів "Протафану");

+  Послуги адвоката  12 000 грн (за цінами травня  2014 р.)