Оксані Олійник (дів.Трояк)

Oliinyk_Oksana

випускниці БП "філософія", 2006, МП "культурологія", 2009. У травні в тридцятирічної Оксани Олійник виявили велику групу злоякісних новоутворень – "крупноклітинну анапластичну лімфому".

Дослідження після останнього курсу лікування показали чудові результати - хвороба відступила! Оксана та її родина дуже дякують всім і кожному за допомогу і підтримку.

Оксана  веде активне громадське життя на Полтавщині: ініціювала відродження та реставрацію шкіл, організувала величезну культурно програму для дітей та дорослих.  Більше інформації про її проекти на  fb Оксани.

Реквізити для допомоги:

Номер картки «ПриватБанк»: 4149 4978 4651 1253
Отримувач: Трояк Олена Микитівна, мама Оксани

Допомога будь-якого розміру дуже важлива для родини.

Дякуємо всім, хто допоміг й надалі допомогамає словом і ділом!

Історія:

Оксана проходила лікування в Ізраїлі. Тепер лікується в Україні. Соціальне відео

«Ми з Оксаною виховуємо двох синів, трирічного Енея та десятимісячного Уласа, та не маємо таких заощаджень, щоб самостійно оплатити лікування. Після діагностики Оксану чекатиме довге лікування. Ми сподіваємось на підтримку та будемо вдячні за будь-яку допомогу», - каже Орест, чоловік Оксани.

Попереду важка і довга боротьба за здоров'я Оксани й щастя її дітей та родини