• День відкритих дверей
  • Літній табір для молоді при КМА у 2018 році
  • Правила прийому 2018
  • Підготовка до ЗНО
  • Вступ - 2018

Новини Приймальної комісії

Вебінари з математики

(a+b)n = ?

 

Особливості навчання та можливості

Студенти про Могилянку

Профорієнтація

Статистика вступу

НаУКМА в рейтингах

 

Європейська кредитно-трансферна система (з англ. European Credit Transfer System - ЕCTS) - система, створена для забезпечення єдиної міждержавної процедури виміру й порівняння між закладами освіти результатів навчання студентів. Розроблена для забезпечення мобільності студентів, спрощує порівняння і визнання навчальних програм та навчальних досягнень студентів як між вітчизняними, так і між закордонними навчальними закладами.

Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 82

Нова Магістерська програма - «Зв'язки з громадськістю»

 

2

Магістерська програма «Зв'язки з громадськістю» є удосконаленим продовженням попередньої програми «Менеджмент зв'язків з громадськістю», що здійснила чотири успішних випуски фахівців вищої кваліфікації.

Оновлена магістерська програма покликана надати студентам сучасні наукові знання й професійні практичні навички, розвинути і вдосконалити вміння управління процесом зв’язків з громадськістю, сформувати мотивацію до постійного самовдосконалення. Вона побудована з урахуванням нормативних документів про вищу освіту в Україні, а також міжнародних стандартів (зокрема, рекомендацій IPRA) підготовки фахівців для сфери зв’язків з громадськістю. Програма  має 30 ліцензійних місць. Термін навчання – 2 роки.

Своїми знаннями із студентами діляться відомі методологи PR-науки, автори найкращих підручників і методичних посібників, фахівці, що мають багаторічний досвід роботи у міжнародних інститутах та організаціях, у сфері менеджменту та журналістики, а також відомі експерти бізнесу, державного управління, соціології та політики. Змістовні лекції, численні практичні заняття й дискусії, повноцінна виробнича практика в провідних професійних установах та організаціях дадуть змогу слухачам подолати поверховий підхід до PR як «маніпулятивної технології», оволодіти позитивною наукою, витонченим мистецтвом та етикою репутаційного менеджменту, глибше зрозуміти корпоративну соціальну відповідальність інститутів громадянського суспільства та бізнесу.

Програма виконується в тісному співробітництві з авторитетними українськими та зарубіжними науковими інституціями, державними установами, провідними підприємницькими структурами, професійними вітчизняними та міжнародними PR-організаціями й асоціаціями. Здобутком програми можна вважати успішне працевлаштування випускників у відомих PR-агентствах, вітчизняних та міжнародних компаніях.

     Кваліфікація магістра зі зв’язків з громадськістю передбачає оволодіння необхідними сучасними знаннями і навичками для подальшої науково-дослідницької роботи та виконання функцій менеджера (управителя) зв’язків з громадськістю в державних, неурядових установах і організаціях, бізнесових структурах. Програма має практичний характер.

Програма фахового вступного випробування

 

Розклад вступних випробувань 

 

Про вступ на магістратуру

 

Керівник програми "Зв`язки з громадськістю" – Королько Валентин Григорович, доктор філософських наук, професор, член Міжнародної асоціації PR (IPRA), академік Української академії політичних наук, «Відмінник освіти України».    (Тел.: (044) 425 31 24, e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )

© 2012-2018 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна