• Травневий інтенсив з англійської мови
  • Правила прийому 2018
  • Вступ - 2018
  • Літній табір для молоді при КМА у 2018 році

Новини Приймальної комісії

Вебінари з математики

(a+b)n = ?

 

Студенти про Могилянку

Профорієнтація

Статистика вступу

НаУКМА в рейтингах

 

Європейська кредитно-трансферна система (з англ. European Credit Transfer System - ЕCTS) - система, створена для забезпечення єдиної міждержавної процедури виміру й порівняння між закладами освіти результатів навчання студентів. Розроблена для забезпечення мобільності студентів, спрощує порівняння і визнання навчальних програм та навчальних досягнень студентів як між вітчизняними, так і між закордонними навчальними закладами.

Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 82

Як дізнатись, яка саме робота мені підходить?

 

“Never try, never know” (Не cпробуєш - не дізнаєшся)

Приказка з острова Суматра.


Часто навіть після закінчення університету ми не впевнені, чим конкретно хочемо займатися. Саме тому протягом університетських років корисно проходити стажування і волонтерства у сферах зацікавлення. Якщо ти й не знайдеш роботу своєї мрії протягом стажувань, все ж зрозумієш як виглядає робочий день представників різних професій і матимеш уявлення як будувати кар’єру у цих сферах. І найголовніше, отримаєш професійний і життєвий досвід, нові контакти, визначишся зі сферами, в яких працювати точно не хочеш.


Найпростіший спосіб дізнатися про кар'єру чи сферу діяльності - поговорити з людьми які вже там працюють. Успішним людям дуже часто приємно, коли до них звертаються вмотивовані абітурієнти та студенти, вони готові ділитись власним досвідом і надихати на професійне зростання у вибраній сфері. Тому знайди спеціалістів у твоїй галузі і звернись до них за порадою.

 

 Підготувала Ганна Гаврилів

© 2012-2018 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна