• Календар-довідник, 2017-2018 навчальний рік

Профорієнтація

Статистика вступу

НаУКМА в рейтингах

Європейська кредитно-трансферна система (з англ. European Credit Transfer System - ЕCTS) - система, створена для забезпечення єдиної міждержавної процедури виміру й порівняння між закладами освіти результатів навчання студентів. Розроблена для забезпечення мобільності студентів, спрощує порівняння і визнання навчальних програм та навчальних досягнень студентів як між вітчизняними, так і між закордонними навчальними закладами.

Екскурсії Могилянкою у жовтні

Скористайтеся можливістю пройтися університетом з 400-літньою історією!

Запрошуємо Вас на безкоштовні екскурсії Могилянкою, які відбудуться за графіком:

4.10 (вівторок) о 15.00,

6.10 (четвер) о 15.00,

11.10 (вівторок) о 15.00,

13.10 (четвер) о 14.00.

Тривалість екскурсії - 45-60 хвилин.

Для того, щоб відвідати екскурсію, необхідно зареєструватися за посиланням тут

Кількість відвідувачів обмежена. Реєстрація завершується після формування групи.

Реєстрація для груп школярів (класів) тут

За додатковою інформацією можете звертатися за телефонами 425-60-22, 425-54-17 або електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Степанчук Наталія, спеціаліст відділу з питань прийому, профорієнтації абітурієнтів та працевлаштування студентів).

До зустрічі в Могилянці!