• Додатковий набір на  магістерські програми
  • Результати вступних випробувань
  • Вступ до аспірантури
  • НАКАЗИ НА ЗАРАХУВАННЯ
  • рейтинг зареєстрованих заяв

Особливості навчання та можливості

Студенти про Могилянку

Профорієнтація

Статистика вступу

НаУКМА в рейтингах

Європейська кредитно-трансферна система (з англ. European Credit Transfer System - ЕCTS) - система, створена для забезпечення єдиної міждержавної процедури виміру й порівняння між закладами освіти результатів навчання студентів. Розроблена для забезпечення мобільності студентів, спрощує порівняння і визнання навчальних програм та навчальних досягнень студентів як між вітчизняними, так і між закордонними навчальними закладами.

Екскурсії Могилянкою наприкінці року

Скористайтеся можливістю пройтися університетом з 400-літньою історією!

Запрошуємо Вас на безкоштовні екскурсії Могилянкою, які відбудуться за графіком:

16.12 (п’ятниця) о 15.00

23.12 (п’ятниця) о 15.00

Тривалість екскурсії - 45-60 хвилин.

Для того, щоб відвідати екскурсію, необхідно зареєструватися за посиланням тут

Кількість відвідувачів обмежена. Реєстрація завершується після формування групи.

Реєстрація для груп школярів (класів) тут

Могилянка проводить екскурсії для класів або груп школярів на замовлення. Ми маємо досвід проведення таких форматів екскурсій для школярів:

• екскурсії-уроку про діяльність визначних особистостей та історію Могилянки,
        • профорієнтаційної екскурсії з інформацією про конкретний факультет,
        • екскурсії для старшокласників - майбутніх абітурієнтів щодо умов вступу та особливостей навчання в НаУКМА.

За додатковою інформацією можете звертатися за телефонами 425-60-22, 425-54-17 або електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  (Степанчук Наталія, спеціаліст відділу з питань прийому, профорієнтації абітурієнтів та працевлаштування студентів).

До зустрічі в Могилянці!