Особливості навчання та можливості

Профорієнтація

Статистика вступу

НаУКМА в рейтингах

Європейська кредитно-трансферна система (з англ. European Credit Transfer System - ЕCTS) - система, створена для забезпечення єдиної міждержавної процедури виміру й порівняння між закладами освіти результатів навчання студентів. Розроблена для забезпечення мобільності студентів, спрощує порівняння і визнання навчальних програм та навчальних досягнень студентів як між вітчизняними, так і між закордонними навчальними закладами.

Додатковий набір-2016. Списки

Список рекомендованих до зарахування в рамках додаткового набору на магістерські програми (бюджет і контракт), відповідно до протоколу приймальної комісії №19 від 12.09.16.

Списки зарахованих в рамках додаткового набору на магістерські програми, відповідно до протоколу приймальної комісії №20 від 14.09.16.

Контракт