• Травневий інтенсив з англійської мови
  • Правила прийому 2018
  • Літній табір для молоді при КМА у 2018 році
  • Вступ - 2018

Новини Приймальної комісії

Вебінари з математики

(a+b)n = ?

 

Студенти про Могилянку

Профорієнтація

Статистика вступу

НаУКМА в рейтингах

 

Європейська кредитно-трансферна система (з англ. European Credit Transfer System - ЕCTS) - система, створена для забезпечення єдиної міждержавної процедури виміру й порівняння між закладами освіти результатів навчання студентів. Розроблена для забезпечення мобільності студентів, спрощує порівняння і визнання навчальних програм та навчальних досягнень студентів як між вітчизняними, так і між закордонними навчальними закладами.

Освітній форум "Успішний 11-класник"

vk 700 500

 

 

Могилянка візьме участь у виставці 15 кращих ВНЗ у Києві для старшокласників!

 

 

29 жовтня 2016 року в Києві відбудеться третій всеукраїнський освітній форум "Успішний 11-класник". Це масштабна освітня подія, на якій збираються експерти з підготовки до ЗНО, представники 15 найкращих ВНЗ, таменеджери з підбору персоналу провідних компаній України з єдиною метою – дати кожному абітурієнтові можливість вступити до омріяного університету та побудувати успішну кар’єру. Після спілкування з вишами на вас чекатимуть майстер-класи від експертів у підготовці до ЗНО, представників приймальної комісії, експертів у сфері HR, експерта з теорії поколінь та панельна дискусія з роботодавцями провідних компаній.

Форум відбудеться 29 жовтня 2016 року в місті Києві за адресою вул. Госпітальна 12 Конгрес-хол "PRESIDENT HOTEL". Квитки та детальна інформація за посиланням - http://zno.ua/zno-forum.html. На вході квитки не продаватимуться.

 

img schedule 5b5d 01 

© 2012-2018 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна