Особливості навчання та можливості

Профорієнтація

Статистика вступу

НаУКМА в рейтингах

Європейська кредитно-трансферна система (з англ. European Credit Transfer System - ЕCTS) - система, створена для забезпечення єдиної міждержавної процедури виміру й порівняння між закладами освіти результатів навчання студентів. Розроблена для забезпечення мобільності студентів, спрощує порівняння і визнання навчальних програм та навчальних досягнень студентів як між вітчизняними, так і між закордонними навчальними закладами.

День відкритих дверей 25 березня

До уваги вступників, батьків, вчителів та всіх зацікавлених!

Запрошуємо на День відкритих дверей Національного університету "Києво-Могилянська академія", що відбудеться 25 березня 2017 року.

Заходи триватимуть від 10.00 у Культурно-митецькому центрі НаУКМА( вул.Ільїнська 9). Це корпус 4а на схемі університетського містечка.

Ви зможете отримати інформацію щодо правил прийому, дізнатися про особливості навчання, поспілкуватися із деканами, завідувачами та викладачами кафедр, студентами, випускниками, відвідати екскурсії територією академічного містечка, побувати у бібліотеці, музеї, оглянути історичні будівлі найстарішого університету України. Детальну програму буде розміщено на сайті в перших числах березня.