• Посвята в спудеї
  • Календар-довідник, 2017-2018 навчальний рік
  • підготовчі курси до ЗНО
  • Історія Академії
  •  Підготовка до ДПА-2018 для учнів 9-х класів.

Особливості навчання та можливості

Студенти про Могилянку

Профорієнтація

Статистика вступу

НаУКМА в рейтингах

Європейська кредитно-трансферна система (з англ. European Credit Transfer System - ЕCTS) - система, створена для забезпечення єдиної міждержавної процедури виміру й порівняння між закладами освіти результатів навчання студентів. Розроблена для забезпечення мобільності студентів, спрощує порівняння і визнання навчальних програм та навчальних досягнень студентів як між вітчизняними, так і між закордонними навчальними закладами.

Проходження ЗНО у 2017 році

zno 2017

Пропонуємо нашим абітурієнтам та їхнім батькам ознайомитися з відео "Нові стандарти та правила проходження ЗНО у 2017 році".

Дякуємо за надання відео Юрію Паніну, Андрієві Сусленку, компанії PIN Production та Могилянській школі журналістики.

Деталі та оперативну інформацію про ЗНО-2017 ви можете знайти на сайті Українського центру оцінювання якості освіти http://testportal.gov.ua/