• Вступ - 2018

Новини Приймальної комісії

Вебінари з математики для підготовки до ЗНО від Могилянки

Шановні абітурієнти!

НаУКМА пропонує Вам взяти участь в проекті “Математика — рівні можливості”: серії  безкоштовних вебінарів для підготовки до ЗНО з математики для учнів 11 класів.

Розробник та координатор проекту – канд.фіз.-мат.наук,  старший викладач кафедри математики Національного університету “Києво-Могилянська академія” Братик Михайло Васильович.

Курс вебінарів має на меті допомогти Вам успішно підготуватися до ЗНО з математики разом з висококваліфікованими  викладачами НаУКМА та зекономити при цьому на репетиторах.

Необхідне тільки одне – мотивація та бажання вчитися. Онлайн-групи сформовано з учнів з приблизно однаковим рівнем знань, визначеним за допомогою початкового онлайн-тесту.

Домашні завдання у формі онлайн-тесту допоможуть з’ясувати, наскільки успішно засвоєно матеріал, а розгляд типових помилок на початку кожного вебінару допоможе заповнити прогалини, що залишилися. Увагу буде приділено не тільки вмінню розв’язувати завдання, але найтиповішим помилкам, яких найчастіше допускають абітурієнти.

Запис вебінару буде доступним у вільному доступі, тому завжди можна буде проглянути його ще раз.

Де б ти не жив – у тебе є рівні з усіма можливості доступу до якісної підготовки!

Курс складається з 20 вебінарів, які відбуваються щотижня, починаючи з 27 листопада 2017 р. Після вебінару кожний учасник може виконати домашнє завдання у вигляді онлайн-тесту. Кожне заняття буде розпочинається з розгляду найтиповіших помилок завдань попереднього тижня.

Загалом сформовано 3 групи до 25 слухачів за таким розкладом початку вебінарів для кожної групи (за винятком шкільних канікул):

• Група 1: понеділок 19:30 (початковий рівень)
  • Група 2: середа 19:30 (середній рівень)
  • Група 3: п’ятниця 19:30 (високий рівень)

Зареєструватися на вебінари відповідно до свого рівня та обставин можна за посиланням:

Вебінари з математики

(a+b)n = ?

Особливості навчання та можливості

Студенти про Могилянку

Профорієнтація

Статистика вступу

НаУКМА в рейтингах

Європейська кредитно-трансферна система (з англ. European Credit Transfer System - ЕCTS) - система, створена для забезпечення єдиної міждержавної процедури виміру й порівняння між закладами освіти результатів навчання студентів. Розроблена для забезпечення мобільності студентів, спрощує порівняння і визнання навчальних програм та навчальних досягнень студентів як між вітчизняними, так і між закордонними навчальними закладами.

Проходження ЗНО у 2017 році

zno 2017

Пропонуємо нашим абітурієнтам та їхнім батькам ознайомитися з відео "Нові стандарти та правила проходження ЗНО у 2017 році".

Дякуємо за надання відео Юрію Паніну, Андрієві Сусленку, компанії PIN Production та Могилянській школі журналістики.

Деталі та оперативну інформацію про ЗНО-2017 ви можете знайти на сайті Українського центру оцінювання якості освіти http://testportal.gov.ua/