•  Підготовка до ДПА-2018 для учнів 9-х класів.
  • Посвята в спудеї
  • Календар-довідник, 2017-2018 навчальний рік
  • підготовчі курси до ЗНО
  • Історія Академії

Особливості навчання та можливості

Студенти про Могилянку

Профорієнтація

Статистика вступу

НаУКМА в рейтингах

Європейська кредитно-трансферна система (з англ. European Credit Transfer System - ЕCTS) - система, створена для забезпечення єдиної міждержавної процедури виміру й порівняння між закладами освіти результатів навчання студентів. Розроблена для забезпечення мобільності студентів, спрощує порівняння і визнання навчальних програм та навчальних досягнень студентів як між вітчизняними, так і між закордонними навчальними закладами.

29–31 серпня - оформлення поселення в гуртожиток

Оформлення поселення  в гуртожиток відбуватиметься 29 – 31 серпня ц.р. (з 9-00 до 18-00) за адресою: Київ, вул. Іллінська, 9  Культурно-мистецький центр НаУКМА, 1 поверх (там, де була Приймальна комісія).

Зауважте, що Ви маєте сплатити за проживання (за вказаними нижче реквізитами) та мати з собою КВИТАНЦІЮ, а також довідку медична ф.086 або довідку про флюорографію та довідку від дерматолога.

Порядок оплати за гуртожиток Національного університету “Києво-Могилянська академія” у відділеннях Приватбанку

(дог. №4 від 11.12.2002р. та лист НаУКМА № 04/715  від 18.07.2005р.)

Реквізити для перерахування платежів:

Одержувач: НаУКМА

Код: 16459396

Р/р 31254206213546

в  ДКCУ в м. Києві

Прізвище, ім’я , по-батькові студента ___________________________

Сума : 4400, 00 грн. грн. без ПДВ  (за 10 місяців).

Код платежу  01Г

Комісія 0,5% стягується з платника

У випадку оплати через термінал, обов’язково вказуйте в призначені платежу Прізвище, І., Б. Студента (слухача).

Оплату також можна здійснити через будь-який інший банк на вказані реквізити, але обов'язково зазначити П.І.Б. платника.

НаУКМА має 4 гуртожитки (3 – в м.Києві (Харківське шосе, вул.М.Цвєтаєвої, вул.І.Кудрі) та один – у смт.Ворзель у передмісті).  Ордер на поселення із вказанням в який саме гуртожиток Ви потрапите, Ви отримаєте при поселенні.

Радимо подбати про власну постільну білизну.

Якщо Ви подавали заяву на проживання в гуртожитку, але не бачите себе в списку (буде опубліковано на сайті університету після 20 серпня), зверніться до представників Житлового відділу НаУКМА за тел. +380-44-462-49-44 або особисто (з 29 до 31 серпня за адресою  Київ, вул.Ілінська, 9  Культурно-мистецький центр НаУКМА, 1 поверх).

Notabene: "Положення про студентський гуртожиток НаУКМА"

Списки на поселення в гуртожиток: