• Підготовка до ЗНО

Новини Приймальної комісії

Вебінари з математики для підготовки до ЗНО від Могилянки

Шановні абітурієнти!

НаУКМА пропонує Вам взяти участь в проекті “Математика — рівні можливості”: серії  безкоштовних вебінарів для підготовки до ЗНО з математики для учнів 11 класів.

Розробник та координатор проекту – канд.фіз.-мат.наук,  старший викладач кафедри математики Національного університету “Києво-Могилянська академія” Братик Михайло Васильович.

Курс вебінарів має на меті допомогти Вам успішно підготуватися до ЗНО з математики разом з висококваліфікованими  викладачами НаУКМА та зекономити при цьому на репетиторах.

Необхідне тільки одне – мотивація та бажання вчитися. Онлайн-групи сформовано з учнів з приблизно однаковим рівнем знань, визначеним за допомогою початкового онлайн-тесту.

Домашні завдання у формі онлайн-тесту допоможуть з’ясувати, наскільки успішно засвоєно матеріал, а розгляд типових помилок на початку кожного вебінару допоможе заповнити прогалини, що залишилися. Увагу буде приділено не тільки вмінню розв’язувати завдання, але найтиповішим помилкам, яких найчастіше допускають абітурієнти.

Запис вебінару буде доступним у вільному доступі, тому завжди можна буде проглянути його ще раз.

Де б ти не жив – у тебе є рівні з усіма можливості доступу до якісної підготовки!

Курс складається з 20 вебінарів, які відбуваються щотижня, починаючи з 27 листопада 2017 р. Після вебінару кожний учасник може виконати домашнє завдання у вигляді онлайн-тесту. Кожне заняття буде розпочинається з розгляду найтиповіших помилок завдань попереднього тижня.

Загалом сформовано 3 групи до 25 слухачів за таким розкладом початку вебінарів для кожної групи (за винятком шкільних канікул):

• Група 1: понеділок 19:30 (початковий рівень)
  • Група 2: середа 19:30 (середній рівень)
  • Група 3: п’ятниця 19:30 (високий рівень)

Зареєструватися на вебінари відповідно до свого рівня та обставин можна за посиланням:

Вебінари з математики

(a+b)n = ?

Особливості навчання та можливості

Студенти про Могилянку

Профорієнтація

Статистика вступу

НаУКМА в рейтингах

Європейська кредитно-трансферна система (з англ. European Credit Transfer System - ЕCTS) - система, створена для забезпечення єдиної міждержавної процедури виміру й порівняння між закладами освіти результатів навчання студентів. Розроблена для забезпечення мобільності студентів, спрощує порівняння і визнання навчальних програм та навчальних досягнень студентів як між вітчизняними, так і між закордонними навчальними закладами.

29–31 серпня - оформлення поселення в гуртожиток

Оформлення поселення  в гуртожиток відбуватиметься 29 – 31 серпня ц.р. (з 9-00 до 18-00) за адресою: Київ, вул. Іллінська, 9  Культурно-мистецький центр НаУКМА, 1 поверх (там, де була Приймальна комісія).

Зауважте, що Ви маєте сплатити за проживання (за вказаними нижче реквізитами) та мати з собою КВИТАНЦІЮ, а також довідку медична ф.086 або довідку про флюорографію та довідку від дерматолога.

Порядок оплати за гуртожиток Національного університету “Києво-Могилянська академія” у відділеннях Приватбанку

(дог. №4 від 11.12.2002р. та лист НаУКМА № 04/715  від 18.07.2005р.)

Реквізити для перерахування платежів:

Одержувач: НаУКМА

Код: 16459396

Р/р 31254206213546

в  ДКCУ в м. Києві

Прізвище, ім’я , по-батькові студента ___________________________

Сума : 4400, 00 грн. грн. без ПДВ  (за 10 місяців).

Код платежу  01Г

Комісія 0,5% стягується з платника

У випадку оплати через термінал, обов’язково вказуйте в призначені платежу Прізвище, І., Б. Студента (слухача).

Оплату також можна здійснити через будь-який інший банк на вказані реквізити, але обов'язково зазначити П.І.Б. платника.

НаУКМА має 4 гуртожитки (3 – в м.Києві (Харківське шосе, вул.М.Цвєтаєвої, вул.І.Кудрі) та один – у смт.Ворзель у передмісті).  Ордер на поселення із вказанням в який саме гуртожиток Ви потрапите, Ви отримаєте при поселенні.

Радимо подбати про власну постільну білизну.

Якщо Ви подавали заяву на проживання в гуртожитку, але не бачите себе в списку (буде опубліковано на сайті університету після 20 серпня), зверніться до представників Житлового відділу НаУКМА за тел. +380-44-462-49-44 або особисто (з 29 до 31 серпня за адресою  Київ, вул.Ілінська, 9  Культурно-мистецький центр НаУКМА, 1 поверх).

Notabene: "Положення про студентський гуртожиток НаУКМА"

Списки на поселення в гуртожиток: