• Підготовка до ЗНО

Профорієнтація

Статистика вступу

НаУКМА в рейтингах

Європейська кредитно-трансферна система (з англ. European Credit Transfer System - ЕCTS) - система, створена для забезпечення єдиної міждержавної процедури виміру й порівняння між закладами освіти результатів навчання студентів. Розроблена для забезпечення мобільності студентів, спрощує порівняння і визнання навчальних програм та навчальних досягнень студентів як між вітчизняними, так і між закордонними навчальними закладами.

День відкритих дверей 4 листопада

Культурно-мистецький центр НаУКМА, вул.Іллінська 9, м.Київ

Програма

10.00-11.00 – зустріч учасників, реєстрація  вступників, спілкування з представниками студентських організацій  (в холі 1 та 3 поверхів). Захід від журналу "Однокласник" - дискусія "Чи є життя після закінчення ВНЗ, якщо ти філолог?". Учасники - випускниці НаУКМА (ФГН, філологія) Ірина Борисюк (2001), Любов Базь (2013), Наталя Степанчук (2013).

11.00-12.00 – Виступи (Велика зала КМЦ, 3 поверх):

• Президента НаУКМА, доктора PhD в галузі політології, професора Андрія Мелешевича
  • Заступника керівника відділу з питань прийому, профорієнтації абітурієнтів та працевлаштування студентів Наталії Харько «Особливості вступної кампанії НаУКМА»
  • Старшого викладача кафедри математики Михайла Братика "Математика- рівні можливості": про проект проведення безкоштовних вебінарів з математики для школярів України
  • Викладачів та співробітників НаУКМА

Запитання – відповіді.

12.00-12.30 – Перерва. Під час перерви працює студентська їдальня (1 поверх КМЦ)

12.30-14.00 – Інформація про діяльність факультетів, вимоги для вступу на різні спеціальності. Спілкування з представниками факультетів ( декани, викладачі, студенти від факультету).

Факультет гуманітарних наук - 1 корпус, 220
Факультет економічних наук - КМЦ, 2 поверх
Факультет інформатики - 1 корпус, 310
Факультет правничих наук - 4 корпус, 101
Факультет природничих наук - 4 корпус, Американська бібліотека
Факультет соціальних наук та соціальних технологій - 4 корпус, 100

14.00 – презентація студенського самоврядування.

14.00-14.50 – екскурсії територією університетського містечка  (збір охочих – у фойє КМЦ -1 поверх о 13-55).

14.15-15.00- можливість відвідати Музей НаУКМА (збір охочих – у фойє КМЦ -1 поверх о 14-10)

Чекаємо на Вас!

www.ukma.edu.ua