Поварня та Трапезна з церквою Святого Духа після реставрації. 2008 рік.

Поварня (Галшчин дім). Південна сторона. 2015 рік.

Інтер'єр другого поверху Трапезної. 2015 рік.

Фрагмент північного порталу Богоявленського собору. Віднайдений у 2010 р.

З колекції музею: глек, горщик, праска, водолій. Кін. XIX- поч. ХХ ст.

Цегла з колекції музею.

Сторінка з альбому випускників Київської духовної академії. 1903 рік.

v musei

Оголошено переможця гранту «Мультиплікатор щастя»

27 червня (п’ятниця) о 13.00 у Музеї НаУКМА (Галшчин Дім) відбулося урочисте вручення гранту «Мультиплікатор щастя» переможцю конкурсу, дипломів та сертифікатів  всім учасникам виставки «Могилянські рукотвори».

Конкурсна комісія  ретельно вивчила результати голосування відвідувачів виставки «Могилянські рукотвори». Слід наголосити, що відвідувачі віддали свої голоси за кожного учасника виставки і за кожну творчу роботу. За результатами голосування найбільшу кількість голосів - 214, отримали авторські ляльки (зокрема композиція «Кохання») Катерини Каюн, спеціаліста кафедри міжнародного права і спеціальних правових наук, яка була нагороджена грантом «Мультиплікатор щастя» його засновником, випускником НаУКМА Олексієм Цебром. Друге місце відвідувачі виставки віддали завідувачу інформаційно-бібліографічного відділу наукової бібліотеки Тетяні Патрушевій -  112 голосів. Третє місце (по 40 голосів) розділили студентка  2 курсу ФЕН Анастасія Гуменна,  старший інспектор відділу по контролю та діловодству Олена Ромашко, начальник юридичного відділу Світлана Сироткіна. Шість учасниць – Юлія Жарікова, Світлана Кохно, Габріела Медвецька, Дарія Москаленко, Аліна Москаленко, Рената-Марта Налисник  були відзначені дипломами симпатії журі. Учасники виставки, які посіли 1, 2 і 3 місця та учасники, відзначені симпатіями журі, отримали дипломи, а всі учасники виставки отримали сертифікати. Художнє оформлення дипломів та сертифікатів виконала переможниця конкурсу «Мільтиплікатор щастя» минулого року, випускниця ФЕН Ольга Сенчишин.

Вітаємо переможця конкурсу «Мультиплікатор щастя» -  Катерину Каюн та всіх учасників виставки «Могилянські рукотвори»: Тетяну Антонюк, Ніну Бабич, Марину Білослудцеву,  Марію Бондаренко, Тетяну Ворон, Анну Гордійчук, Анастасію Гуменну, Марію Дяченко, Юлію Жарікову, Наталію Захарову,  Наталю Кобченко, Надію Костюченко, Світлану Кохно,  Людмилу Кудіну, Ольгу Купець, Світлану Лисенко-Шайтанову, Олександру Листопад, Габріелу Медвецьку, Дарю Москаленко, Ренату-Марту Налисник, Вероніку Ніколаєву, Мар’яну Ніколаєву, Тетяну Папернюк, Тетяну Патрушеву, Валерію Петрусенко, Надію Поліщук, Олену Ромашко, Єлизавету Сєвєріну, Світлану Сироткіну,  Єлизавету Ухо, Ніну Чалу. Зичимо натхнення та сердечно дякуємо за радість, добрі почуття, посмішки і захоплення, які подарували своїми творчими працями всі учасники виставки «Могилянські рукотвори» Могилянській громаді, гостям НаУКМА і Києва.

DSC06305

Під час роботи виставки відвідувачі окрім голосування за переможця конкурсу «Мільтиплікатор щастя» мали можливість висловити свої враження, думки, побажання і пропозиції  щодо власне конкурсу, виставки та окремих творчих робіт у Книзі відгуків, з електронною копією якої можна тут ознайомитися.

Найкраща оцінка виставці і представленим в ній творчим роботам – це побажання відвідувачів її не закривати. Оргкомітет виставки запропонував учасникам виставки продовжити її роботу під час вступу нового покоління могилянців, тобто до 30 липня 2014 р. Запрошуємо  всіх співробітників, студентів, абітурієнтів, гостей НаУКМА і Києва зазирнути на виставку до Музею НаУКМА (навпроти Сонячного годинника) і відчути побажання щастя і добра, якими діляться всі учасниці виставки «Могилянські рукотвори».