Поварня та Трапезна з церквою Святого Духа після реставрації. 2008 рік.

Поварня (Галшчин дім). Південна сторона. 2015 рік.

Інтер'єр другого поверху Трапезної. 2015 рік.

Фрагмент північного порталу Богоявленського собору. Віднайдений у 2010 р.

З колекції музею: глек, горщик, праска, водолій. Кін. XIX- поч. ХХ ст.

Цегла з колекції музею.

Сторінка з альбому випускників Київської духовної академії. 1903 рік.

v musei

Урочисте вручення гранту "Мультиплікатор щастя"

Урочисте вручення гранту «Мультиплікатор щастя», заснованого у 2013 році випускником факультету економічних наук Олексій Цебро, відбулося 26 червня 2015 року у виставкові залі Музею НаУКМА. За умовами грантодавця грант надається на конкурсних засадах найкращим рукотворам, які роблять творця та всіх оточуючих щасливими.

Для визначення переможців у Музеї НаУКМА з 2 по 26 червня 2015 р. проходила виставка «Могилянські рукотвори», на якій експонувалися творчі роботи викладачів, співробітників і студентів НаУКМА.. Познайомитися з творчими роботами можна за посиланням: https://goo.gl/photos/BqKYf3XfygQwymJW8 Кожний відвідувач виставки мав можливість проголосувати за творчі роботи, які йому сподобалися. За результатами голосування

1 місце отримали роботи спеціаліста кафедри міжнародного права і спеціальних правових наук Катерини Каюн (258 голосів)

2 місце - бібліотекар наукової бібліотеки Світлана Лисенко-Шайтанова (56 голосів)

3 місце – студентка 1 курсу гуманітарного факультету Юлія Янковецька (42 голоси)

Переможці конкурсу отримали дипломи переможців та грошові винагороди, а всі учасники виставки отримали сертифікати учасників і грошові винагороди.

Вперше цьому році під час роботи виставки проводився «тихий» аукціон. Кошти від аукціону будуть використані для закупівлі комплектуючих та монтажу спеціального музейно-виставкового освітлення в приміщенні Музею НаУКМА.

Вітаємо переможців і всіх учасників виставки «Могилянські рукотвори» та дякуємо їм і засновнику гранту «Мультиплікатор щастя» Олексію Цеброві за чудові роботи, прекрасні емоції добра і щастя, якими вони обдаровували всіх відвідувачів виставки!