Поварня та Трапезна з церквою Святого Духа після реставрації. 2008 рік.

Поварня (Галшчин дім). Південна сторона. 2015 рік.

Інтер'єр другого поверху Трапезної. 2015 рік.

Фрагмент північного порталу Богоявленського собору. Віднайдений у 2010 р.

З колекції музею: глек, горщик, праска, водолій. Кін. XIX- поч. ХХ ст.

Цегла з колекції музею.

Сторінка з альбому випускників Київської духовної академії. 1903 рік.

v musei

Експонати Музею НаУКМА на виставці «Майдан: від незалежності до свободи»

З 02.10.2015 по 10.01.2016 року  Музей історії м. Києва спільно з Українським інститутом національної пам'яті проводять мультимедійну виставку до 25-ї річниці Революції на граніті «МАЙДАН: ВІД НЕЗАЛЕЖНОСТІ ДО СВОБОДИ». 2 жовтня 2015 року в Музеї історії міста Києва відбудеться урочисте відкриття виставки за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 7.

Виставка ставить за мету показати політичну історію українського Майдану як боротьби за повернення України до Європи: через акцію «Україна без Кучми» 2000–2001 років і Помаранчеву революцію 2004 року до Революції Гідності 2013–2014 років. Організатори прагнуть також продемонструвати гуманітарний вимір Майдану, адже саме під час мирних масових виступів народжувався новий громадянин європейської України —  вільний, відповідальний і толерантний.

На виставці будуть представлені матеріали Помаранчевої революції також з фондів Музею Національного університету «Києво-Могилянська Академія».  Відомо що, студенти, викладачі, співробітники НаУКМА брали активну участь у  Помаранчевій революції 2004 року і, зокрема, безпосередньо у акціях, що відбувалися саме на майдані Незалежності. Протягом 2005-2006 років в результаті акції зі збору артефактів Помаранчевої революції, її учасниками до університету було передано прапори, транспаранти, плакати, постери, художні витвори, рукотвори, самвидав, періодичні видання, листівки тощо. Пізніше ця так звана «Помаранчева колекція» була передана до музею НаУКМА.  Всього для експонування на виставці передано 124 музейних предмета.

Сайт Музею історії м.Києва