Поварня та Трапезна з церквою Святого Духа після реставрації. 2008 рік.

Поварня (Галшчин дім). Південна сторона. 2015 рік.

Інтер'єр другого поверху Трапезної. 2015 рік.

Фрагмент північного порталу Богоявленського собору. Віднайдений у 2010 р.

З колекції музею: глек, горщик, праска, водолій. Кін. XIX- поч. ХХ ст.

Цегла з колекції музею.

Сторінка з альбому випускників Київської духовної академії. 1903 рік.

v musei

Автори могилянських рукотворів отримали відзнаки та гранти

24 червня 2016 року відбулось урочисте вручення гранту «Мультиплікатор щастя», заснованого у 2013 році випускником факультету економічних наук Олексієм Цебро. За умовами грантодавця винагорода надається на конкурсних засадах найкращим рукотворам, які роблять творця та всіх оточуючих щасливими. З метою визначити отримувачів гранту «Мільтиплікатор щастя» з 13 травня у Музеї НаУКМА тривала виставка «Могилянські рукотвори».

Свої роботи на виставку могли подавати всі охочі могилянці: студенти, співробітники, випускники НаУКМА та навіть члени їхніх родин.  Всього на виставці представлено 133роботи 25 членів творчої могилянської родини. На виставці експонувалися роботи різних жанрів і різних технік виготовлення (традиційна українська вишивка, писанкарство, авторська лялька, кераміка, вишивання, в’язання, шиття, восковий розпис, скрьобання, фарбування, валяння (мокре і сухе), розпис фарбами, олійний живопис, графіка).

Під час роботи виставки всі відвідувачі запрошувалися до голосування. Трьох переможців було визначено саме в результаті підрахунку голосів відвідувачів.

Найбільше голосів набрали:

1. рукотвори Віри Сидорчук ( 70 голосів)

2. рукотвори Катерини Каюн (69 голосів)

3. рукотвори Юлії Подуфали (59 голосів)

Переможці конкурсу отримали дипломи переможців та грошові винагороди, а всі учасники виставки отримали сертифікати учасників і грошові винагороди.

Вітаємо переможців і всіх учасників виставки «Могилянські рукотвори» та дякуємо їм і засновнику гранту «Мультиплікатор щастя» Олексію Цеброві за чудові роботи, прекрасні емоції добра і щастя, якими вони обдаровували всіх відвідувачів виставки!