Поварня та Трапезна з церквою Святого Духа після реставрації. 2008 рік.

Поварня (Галшчин дім). Південна сторона. 2015 рік.

Інтер'єр другого поверху Трапезної. 2015 рік.

Фрагмент північного порталу Богоявленського собору. Віднайдений у 2010 р.

З колекції музею: глек, горщик, праска, водолій. Кін. XIX- поч. ХХ ст.

Цегла з колекції музею.

Сторінка з альбому випускників Київської духовної академії. 1903 рік.

v musei

Музей НаУКМА – лауреат Гранту «Мультиплікатор добра»

28 червня під час Конвокації – 2018 Олексій Цебро – засновник грантів «Мультиплікатор щастя» та «Мультиплікатор добра» нагородив Музей НаУКМА дипломом лауреата Гранту «Мультиплікатор добра», який надається за справи, що надихають творити добро. Музей планує використати грант для облаштування ще однієї виставкової зали – у підвалі музейного приміщення з оригінальною цегляною кладкою XVII ст.

Олексій Цебро є випускником 2000 р. факультету економічних наук НаУКМА і вже понад 5 років підтримує творчі ініціативи та справи могилянців – від двох щорічних виставок творчих робіт «Могилянські рукотвори» (дорослі учасники) та «Творчі могилянчики» (дитяча)  до студентського театру тощо. Зокрема, у виставках беруть участь не лише студенти, співробітники Могилянки та їхні діти, а також випускники, родичі співробітників та друзі, що постійно розширює коло приятелів, прихильників та однодумців нашого Університету, а значить і високих духовних цінностей НаУКМА.