400years_small

Національний університет «Києво-Могилянська академія» (НаУКМА)
Вул. Г. Сковороди, 2
м. Київ, 04070
тел.: 425-60-59,
факс.: 463-67-83
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. – (для абітурієнтів)

Схема університетського містечка

Віртуальний тур

View National University of Kyiv-Mohyla Academy in a larger map

Біля Староакадемічного корпусу НаУКМА

Відтепер  «пройтися» подвірям Могилянки, «зайти» до її історичних будівель та відчути дивовижну привабливість атмосфери академії можна он-лайн – завдяки проекту «Віртуальна екскурсія».

Проект створено за ініціативи випускниці факультету правничих наук 2006 року Ірини Скоропад. Одне з головних його завдань, на думку Ірини – привернути увагу широкої громадськості  до  благодійного проекту «Реставрація» – збору коштів на ремонт та відбудову 11 історичних будівель, розташованих на території НаУКМА. Розпочали проект його автори зі Староакадемічного (Мазепиного)  корпусу (1703) – перлини українського архітектурного бароко, найвідомішої споруди університету.

Проект рівною мірою буде цікавим і для абітурієнтів, котрі хочуть «вживу» побачити місце свого навчання, і для любителів старовини, яким цікава історія України, і для всіх причетних до спільноти Могилянки – просто задля хорошого настрою.

Ближчим часом проект «Віртуальні екскурсії Могилянкою» дістане своє продовження – Бібліотека Антоновичів, Святодухівська церква, поварня Братського монастиря…