Презентаційні матеріали

На цій сторінці розміщено презентаційні матеріали, що подають коротку інформацію про Національний університет «Києво-Могилянська академія» (НаУКМА): її історію, сучасність, будову, напрями діяльності. Матеріали призначені для могилянців, партнерів університету та журналістів.

З питаннями щодо матеріалів та по додаткову інформацію просимо звертатися до Відділу зв’язків із громадськістю НаУКМА:
телефон: (044) 417 82 15

МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ​

Zvit prezydenta za 2022 rik cover

Річний звіт НаУКМА 2022

Dukh Mohylianky obklad 01

Дайджести за 2017

Бренд-бук  НаУКМА

NAUKMA Brand Book

Дорогі могилянці!

Відтепер наш університет має свій бренд-бук, який містить зображення, правила та особливості застосування айдентики Києво-Могилянської академії. Будь ласка, керуйтеся цими правилами, використовуючи символіку НаУКМА.

Правила використання символіки знаходяться тут

Шаблони Ви можете знайти та закачати на групі Офісу-365 «Brand Book NaUKMA» (додавайтеся в групу, щоб отримати доступ до шаблонів)

Серед шаблонів Ви знайдете такі: візитівки, презентації, офіційні бланки, постери, логотипи, папки, банери. Всі ці матеріали є у декількох форматах. Деякі формати шаблонів призначені для поліграфії, тому Ви зможете відкрити їх лише за допомогою професійних програм. Але переглянути кінцевий вигляд того чи іншого шаблону можна у форматі .pdf чи .png на звичайному середньостатистичному комп’ютері.

З повагою,

Відділ стратегічного розвитку НаУКМА