Основні стратегічні цілі

Стратегія розвитку

Статут НаУКМА

Річний звіт за 2023 рік

Реалізуючи стратегію 2015—2025, НаУКМА забезпечить високу якість освітнього процесу для надання студентам знань, умінь та навичок на рівні найкращих світових стандартів у відповідності до потреб суспільства та ринку.

Передумовою досягнення високого освітнього рівня університету та забезпечення його дослідницького статусу на всіх етапах буде інтенсифікація наукової діяльності.

НаУКМА має посісти провідне місце серед університетів Європи шляхом налагодження належного наукового, освітнього та інформаційного обміну між могилянським та міжнародним науково-освітнім середовищем.

Втілення стратегії НаУКМА 2015—2025 буде здійснюватись шляхом оптимізації управлінських процесів, виваженого впровадження необхідних структурних змін, широкого залучення членів могилянської спільноти до прийняття управлінських рішень та їх впровадження.

Розвиток університету буде забезпечено прозорою системою фінансового планування, управління та звітності, диверсифікацією надходжень та обґрунтованому розподілу коштів на стратегічні та поточні проєкти.