Річний звіт за 2015 рік

Основні стратегічні цілі

Стратегія розвитку

Річний звіт за 2015 рік

Заснована 1615-го й відроджена 1991-го року, Академія сьогодні є провідним класичним українським університетом, що поєднує глибокі традиції й ефективні інновації у сфері вищої освіти.

У 2015 році в НаУКМА відкрито нові спеціальності та спеціалізації (психологія, менеджмент, філологія: англійська мова та українська мова), створено кафедру психології та педагогіки, кафедру зв’язків із громадськістю, а також відділ стратегічного розвитку, кілька науково-навчальних центрів, серед яких Міждисциплінарний науково-освітній центр протидії корупції в Україні та Центр психологічного здоров’я та психосоціального супроводу.

У 2015 році ухвалено Стратегічний план розвитку НаУКМА на 2015-2025 роки, вдосконалено систему контролю якості навчання, розроблено заходи для активізації наукових досліджень в університеті. З-поміж провідних українських університетів «Києво-Могилянська академія» є найменшим закладом за кількістю науково-педагогічних працівників, студентів і випускників.

Проте в більшості рейтингів ВНЗ України, які беруть за основу розмір університету, і, відповідно, оцінюють абсолютні показники, Академія є серед лідерів. У рейтингу ТОП-200 Києво-Могилянська академія вже багато років входить до п’ятірки лідерів. А в «зарплатному» рейтингу журналу «Деньги», укладеному на основі результатів опитування провідних компаній-роботодавців щодо ВНЗ, навчання в яких має найбільшу практичну цінність і відповідає вимогам бізнесу, НаУКМА посів 1-е місце в країні з правничих спеціальностей, 2-е місце – з гуманітарних спеціальностей та 3-е місце – з економічних спеціальностей.

Докладніше про основні результати роботи НаУКМА у 2015 році – на сторінках цього звіту.