Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 49

Вибори президента НаУКМА 2014

Новим президентом НаУКМА обрано Мелешевича Андрія Анатолійовича.

За нього проголосували 305 (65,9%) виборців. Демська Орися Мар'янівна - 64 (13,8%), Дем'янчук Олександр Петрович - 49 (10,6%). Всього у виборах взяли участь 463 виборці (91,86%). 45 бюлетенів було визнано недійсними. Протокол виборчої комісії

У день голосування, 17 листопада:

Запрошуємо УСІХ викладачів, а також обраних за процедурами студентів та працівників НаУКМА 17 листопада 2014 року з 9.00 до 15.00 до Актової зали Культурно-мистецького центру, де відбудуться загальні збори колективу Національного університету «Києво-Могилянська академія» для проведення виборів президента НаУКМА.

Виборці можуть проголосувати в будь-який час з 9-00 до 15-00. Для охочих почути виступи кандидатів та задати їм запитання - запрошуємо до великої актової зали КМЦ: з 9-00 до 10-00 тут буде організовано такі виступи. Для реєстрації та одержання бюлетеню для голосування необхідно пред’явити документ, що засвідчує особу. Не забудьте взяти з собою!

Кандидати:

Демська Орися Мар'янівна Дем'янчук Олександр Петрович Мелешевич Андрій Анатолійович Клименко Леонід Павлович
(зняв свою кандидатуру)

07.11.2014 – завершено подання документів на конкурс.

У голосуванні мають право брати участь особи згідно з ст. 42 Закону України «Про вищу освіту»

Вибори вважаються такими, що відбулися, якщо участь у них взяли більше 50 відсотків загальної кількості осіб, які мають право брати участь у виборах, кожен з яких має один голос і голосує особисто.

Обраною вважається особа, яка набрала більше 50 відсотків голосів осіб, які мають право брати участь у виборах (Закон України про вищу освіту)