Конкурси для студентів факультету правничих наук

Іменний фонд компанії «ERNST & YOUNG» оголошує конкурс на 2015-2016 навчальний рік на здобуття щорічної благодійної допомоги за високі досягнення в навчанні та науковій роботі.

Умови участі у конкурсі:

• студент 3-4 років навчання основного складу Факультету правничих наук НаУКМА (бюджетна або контрактна форма навчання);

• високий навчальний рейтинг;

• участь у наукових дослідженнях кафедри, наукових конференціях, круглих столах, наявність наукових публікацій тощо;

• вагомий внесок у розбудову НаУКМА та/чи ФПвН ;

• підписання корпоративної угоди.

Іменний фонд ВАТ «АГРОКОМБАНК» оголошує конкурс на 2015-2016 навчальний рік на здобуття щорічної благодійної допомоги за високі досягнення в навчанні та науковій роботі.

Умови участі у конкурсі:

• студент 5-6 років навчання основного складу Факультету правничих наук НаУКМА (бюджетна або контрактна форма навчання);

• високий навчальний рейтинг;

• вагомий внесок у розбудову НаУКМА та/чи ФПвН ;

• підписання корпоративної угоди.

Процедура розгляду заяв та визначення лауреатів:

претенденти подають заяву на участь у конкурсі на ім'я декана факультету та своє Curriculum Vitae;

форма заяви - довільна із зазначенням детальної інформації відповідно до критеріїв надання благодійної допомоги, копіями дипломів переможців конкурсів, інші супровідні матеріали (наукова студія/творча робота, рукопис або публікація тощо).

Термін подачі заяв та інших документів – до 12 години 25 вересня 2015 р.

Розгляд заяв Конкурсною комісією, зустрічі-співбесіди з претендентами, визначення кандидатур переможців відбудеться до 30 вересня 2015 р.

Іменний фонд професора М.І. Козюбри оголошує конкурс на 2014-2016 навчальний рік на здобуття щорічного гранту у вигляді фінансової підтримки за кращу публікацію студентської роботи у науковому виданні.

Умови участі у конкурсі:

• студент основного складу Факультету правничих наук НаУКМА (бюджетна або контрактна форма навчання);

• публікації у наукових виданнях за останні три роки (включно з тими, що прийняті до друку);

• активна професійна діяльність (брати участь у роботі студентського наукового товариства ФПвН, професійних груп, асоціацій, наукових гуртків, проектів тощо);

• підписання корпоративної угоди.

Порядок подання заяв на розгляд Конкурсній комісії

До 01 червня 2015 р. включно претенденти подають до Конкурсної комісії такі документи:

- заяву на участь у конкурсі на ім’я декана ФПвН у довільній формі із зазначенням вихідних даних публікації;

- копію опублікованої наукової роботи (або копію наукової роботи та доказ того, що вона прийнята до друку);

- резюме.

Рішення про нагородження лауреата приймають на засіданні Конкурсної комісії після попереднього ознайомлення з поданими на конкурс публікаціями.

Інформацію про присудження нагороди на підставі рішення конкурсної комісії засновник фонду Микола Іванович Козюбра оприлюднить під час церемонії Конвокації 28 червня 2016 року.

Заяви на участь у конкурсах та документи необхідно подавати до кім. 4-301, Наталії Миколаївні Середі, тел. 426-60-73