Оголошено кращих викладачів факультету природничих наук і кафедри англійської мови. Премія випускника Т.Лукачука

 

DSC02251

Посередній учитель розповідає,

Хороший учитель пояснює,
Кращий учитель демонструє,
Великий учитель надихає.
(Уільям Артур Уорд)

 

 

На Посвяті в першокурсники 31 серпня 2016 р. Тарас Лукачук, випускник НаУКМА 1997 року, вручив відзнаки викладачам Академії, які перемогли в конкурсі на здобуття премій за звання найкращого викладача. Піроженко Ірина Дмитрівна – найкращий викладач кафедри англійської мови та Коновалова Вікторія Валеріївна – найкращий викладач факультету природничих наук.


Відзнака за кращого викладача ФПрН та кафедри англійської мови заснована Тарасом Лукачуком у 2015 р. Конкурс проводився вперше і тривав весь 2015/2016 навчальний рік. Студентів опитував відділ стратегічного розвитку за допомогою анкет в кожному триместрі. Засідання конкурсної комісії відбулося 01.08.2016 р. і були визначені переможці згідно з положенням про конкурс.

 

 

Мета конкурсу:
• Сприяти підвищенню якості викладання та навчання в НаУКМА
• Стимулювати зростання рівня професійної кваліфікації професорсько-викладацького складу та педагогічної майстерності
• Публічно визнати найкращих викладачів за оцінюванням студентів НаУКМА та з врахуванням наукової роботи

Номінувати на премію могли представники кафедр, колеги, студенти, і могли подаватись самі викладачі

Згідно з положенням про конкурс на 2015/2016 н.р.,допускались до конкурсу викладачі у яких:

• стаж роботи в Могилянці - не менше 2 років поспіль,
• відсутність дисциплінарних стягнень в минулому році.,
• в оцінюванні студентів присутній нормальний розподіл рейтингових балів (наприклад, не тільки відмінні оцінки).

При підбитті підсумків: результати опитування студентів мали вагу 80% загального балу; результати критеріїв оцінки наукової та науково-методичної діяльності науково-педагогічних працівників НаУКМА мали вагу 20% від загального балу.

Всього було номіновано викладачів – 19, з них:
1. ФПрН – номіновано 13, з них:
- в штаті працюють постійно – 7, сумісники – 5, звільнених (на кінець навч.року) – 1,
- номіновано кафедрами – 3, номіновано студентами – 10

2. Кафедра англійської мови – номіновано 6, з них:
- в штаті працюють постійно – 6 (всі)
- номіновані кафедрою – 2, студентами – 4


Всього опитано (кількість анкет): 616
з них: 421 – ФПрН, 195 – англ.мова

Конкурсна комісія розглянула результати опитування студентів та наукової роботи викладачів і прийшла до єдиного вибору: переможцями конкурсу на кращого викладача стали Піроженко Ірина Дмитрівна, кафедра англійської мови та Коновалова Вікторія Валеріївна, кафедра хімії. У обох – найвищий рейтинг  за оцінкою студентів, а також найвищий рейтинг наукової роботи. Кожен викладач отримає премію у розмірі 24 тис.грн.

 

 1img 3107cut

 

- Я ставлюся до студентів так, як хочу, щоб вони ставилися до мене, - говорить Вікторія Коновалова. - Думаю, я справді багато віддаю. Дуже важлива для мене індивідуальна робота, особистий підхід до кожного студента.


- Я намагаюся ліпити зі студентів те, що треба, виходячи із запитів суспільства, - зізнається кращий викладач кафедри англійської мови Ірина Піроженко. - Мені дуже запам’яталося, як один студент сказав, що Могилянка не тільки дає знання, а й готує до життя.


Тарас Лукачук, який заснував відзнаку «Кращий викладач факультету природничих наук» та «Кращий викладач кафедри англійської мови» є випускником факультету суспільних наук НаУКМА 1997 року. Зараз він - президент регіону EEMEA компанії Jacobs Douwe Egberts. Тарас - неодноразовий номінант численних рейтингів, серед яких «ТОП-100 найкращих менеджерів України» та «Найкращі керівники українського бізнесу». Кілька років тому Тарас також заснував відзнаку «Найкращий викладач-наставник ФЕН».


- Могилянка дійсно багато дала мені, великою мірою сформувала моє світобачення та ті життєві принципи, якими я й досі щодня керуюся в житті, - розповів Тарас, виступаючи перед першокурсниками на церемонії посвяти у спудеї. - Я розумію, що студент повинен бути голодним, у позитивному значенні цього слова – голодним до знань, до розвитку, до всього нового, а от викладачі мають бути забезпечені. Тому через заснування цих відзнак я вирішив підтримати Академію. Колись і ви відчуєте, що час «віддати борг» і подумати, що ви можете зробити для Могилянки».


Уся могилянська спільнота вдячна Тарасу Лукачуку за можливості: для студентів — оцінити якість освіти, для викладачів — отримати визнання та матеріальну мотивацію продовжувати викладати якісно і надихати своїм прикладом інших!


У 2016-2017 навчальному році кожен викладач ФПрН та кафедри англійської мови може подати свою кандидатуру на участі в конкурсі на здобуття премій «Кращий викладач факультету природничих наук» та «Кращий викладач кафедри англійської мови».

© 2012-2017 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна