Оголошено переможця конкурсу для викладачів ФЕН за підтримки Інвестиційної компанії Dragon Capital

У листопаді завершився конкурс Іменного фонду інвестиційної компанії DRAGON CAPITAL, який проходить для викладачів факультету економічних наук.

Конкурс проводиться щороку і полягає у тому, що студенти обирають викладача-переможця шляхом анонімного анкетування (анкета опитування розроблена компанією-засновником Іменного фонду).

Dadashova P

Ім’я лауреата цього навчального року було оголошено 17 листопада під час святкування Дня ФЕН.

Переможцем конкурсу стала Первін ДАДАШОВА, кандидат економічних наук, старший викладач кафедри фінансів.

Дякуємо компанії DRAGON CAPITAL за довготривалу співпрацю і підтримку викладачів факультету!

Наші найщиріші вітання Первін Дадашовій, яка стала лауреатом у цьому році!