БДО в Україні підтримала цьогорічну археологічну експедицію НаУКМА

Компанія «БДО» в Україні підтримала проект «Археологічна експедиція НаУКМА. Дослідження унікальної пам’ятки кам’яної доби Огрінь 8». Поселення Огрінь 8 -  надзвичайно науково цінна пам’ятка, ключова в розумінні доісторичного минулого Надпоріжжя, тепер знаходиться на околиці міста Дніпро. Тому дуже приємно, що заснована у Дніпрі  компанія, долучилася до реалізації цього проекту і дбає про збереження культурної спадщини регіону й України.

Компанія «БДО» була Членом Довірчої ради НаУКМА протягом 2001-2004 років, а її керівник Алла Савченко входила до складу Довірчої ради протягом 2010-2015 років.

Щиро дякуємо партнерам за  підтримку навчально-дослідницької практики кафедри археології НаУКМА під керівництвом професора, д.і.н. Леоніда Залізняка.