charity eve header

Хто і чому підтримує Могилянку

Віктор Іванчик, засновник і генеральний директор Агропромхолдингу «Астарта-Київ», генеральний партнер Благодійного вечора 2016:

 

"Благодійні заходи на підтримку освіти мають стратегічне значення для нашого суспільства. Допомога таким освітнім закладам, як Києво-Могилянська академія, надання коштів для стипендій талановитим дітям, чиї родини не можуть оплатити їхнє навчання – цю благородну традицію, на мою думку, потрібно вкорінювати в Україні. Усвідомлюючи важливість якісної освіти для майбутнього нашої нації, я переконаний, що підтримка української молоді – це сьогодні найкраща інвестиція для будь-якого підприємця".

 

Rodyna Ivanchyk

 

Оксана Маркарова, учасник Благодійного вечора 01.10.2015 р., заступник міністра фінансів, керівник апарату*, випускниця НаУКМА (екологія, БП, 1996 р.):

 

«Я сама випускниця Могилянки, член Дорадчої ради Могилянки і мама студентів першого курсу Могилянки. Тому…. для мене це не просто виш, це не просто місце, де я вчилася, це родинний дім, в який завжди хочеться повертатися, якому хочеться допомагати. Для того, щоб наступній її 400 років були такими ж визначними, як і попередні. Студентам, випускникам Могилянки хотіла б побажати віри в те, що все можливо: можливо в житті поза Могилянкою втілювати ті принципи, які сповідує Могилянка, можливо у професійному і особистому житті - жити не списуючи, не брешучи… У Могилянці - це норма, поза академією це іноді тяжко, але це треба робити, і тоді ми змінимо весь світ навколо».

 

Markarova

 

 

Василь Кисіль, учасник Благодійного вечора 01.10.2015 р., засновник і партнер юридичної фірми «Василь Кисіль і Партнери»*:

 

«У 1991-му році я був на зібранні, де вирішувалась доля Києво-Могилянської академії, і скажу чесно - я був песимістом стосовно цього. Я сказав Брюховецькому, що нічого не вийде. Прийшов тоді на Поділ, а там скрізь військові - ні пройти, ні проїхати... Потім я переконався, що помилився, і впродовж трьох років читав в Києво-Могилянській академії лекції з декількох предметів – цивільного, міжнародного та приватного права. Найбільше мене привабило те, що я бачив: в КМА відсутня корупція. Також я бачив велику зацікавленість студентів, які слухали мої лекції. Могилянка для мене – це ще й великий особистий досвід, який я отримав тут. Переконаний, що Києво-Могилянська академія сьогодні – це флагман вищої освіти».


Kysil

 

Євген Уткін, учасник Благодійного вечора 01.10.2015 р., президент hi-tech холдингу KM Core*:

 

«З могилянцями завжди приємно спілкуватися, перебувати у їхньому середовищі. Із багатьма випускниками випадає співпрацювати. Крім того, із цим університетом я пов’язаний тим, що моя дочка вчиться «на філософії» - на факультеті гуманітарних наук».

 

 

 Utkin

 

 

Володимир Лавренчук, учасник Благодійного вечора 01.10.2015 р. та 04.04.2014р., голова правління Райффайзен Банк Аваль*:

 

"Ми співпрацюємо з Києво-Могилянською академією тому, що вона є легендарною установою, це історично найстаріший вищий навчальний заклад в Україні. Новітня історія країни теж дуже тісно пов'язана з Києво-Могилянською академією. Можна згадати усі чотири Майдани; жодна революція не пройшла без участі Академії. Це велика честь та обов'язок – бути в Академії, святкувати подію, яка є для неї історично важливою. Райффайзен Банк Аваль є банківською установою, тому ми із задоволенням маємо допомагати і підтримувати її грошима." (2015)

 

«Я не вагаюсь, коли отримую запрошення взяти участь у якійсь події установи, що має такий суттєвий історичний вплив на розвиток України. Багато років я входжу до складу Довірчої ради, де ми обговорюємо стратегічно важливі питання, пов’язані з КМА. До того ж у банку, який я очолюю, на провідних посадах працює багато випускників Могилянки та KMBS» (2014)

 

Lavrenchuk

 

 

Данило Білак, учасник Благодійного вечора 04.04.2014 р., партнер «CMS Cameron McKenna»:

 

"Благодійний вечір – прекрасний захід: вишуканий, але скромний, елегантний, але не розкішний. Це якраз відповідає духу Києво-Могилянської академії – демократично, і дає багато причин для роздумів і натхнення на подальшу співпрацю. Ми допомагаємо Києво- Могилянській академії, бо віримо у цілі та стратегії, які Академія ставить перед собою Немає багато інших університетів, які були б настільки направлені на розвиток українського студентства та на європейське майбутнє. Ми є європейською юридичною фірмою, і коли ми запрошуємо на роботу студентів, то часто надаємо перевагу саме могилянцям".

 

 

Bilak 2

 

 

Наталія Попович, учасник Благодійного вечора 01.10.2015 р., президент PRP Group в Росії, Україні, та країнах СНД*, випускниця НаУКМА (політологія, БП, МП, 2000 р.):

 

«Могилянка – це мій дім, це місце, де я формувалась як особистість, як професіонал, це дух свободи і безстрашності. Тому для мене дуже важливо підтримувати Академію, брати участь у різних ініціативах, пов’язаних з нею. Я вхожу до Довірчої ради НаУКМА, є фундатором стипендійних програм».

 

 

Popovych 3

 

 

Наталія Яресько, учасник Благодійного вечора 04.04.2014 р., співзасновник Horizon Capital*:

"В умовах суспільних трансформацій університети відіграють роль місця підготовки людей до нової системи, до нової думки та нового світогляду. Ще з часів здобуття Україною незалежності Могилянка демонструє, що вона вміє це робити, що вона виховує своїх студентів лідерами, які спроможні керувати країною, яка прямує до наступного етапу свого розвитку".

 

Yaresko

 

 

Сергій Квіт, учасник Благодійного вечора 01.10.2015 р., міністр освіти та науки України*, другий президент НаУКМА:

 «Для мене Могилянка – це життя. Це люди – випускники, студенти, працівники, які створюють комфортне середовище для розвитку Я не міг не підтримати її сьогодні. Це вже, здається, вчетверте чи в п’яте проходить такий захід. І кожного разу він збирає десятки цікавих, небайдужих людей. Тут сьогодні присутні дуже багато наших випускників. Приємно бачити їх успішними!»

 

 

Kwit 2

 

 

Вольф Дітріх Хайм, учасник Благодійного вечора 04.04.2014 р., Надзвичайний та Повноважний посол Австрії в Україні*:

"Я думаю, що Києво-Могилянська академія – одна з провідних інституцій своєї країни, і вона відігравала дуже важливу роль в останній подіях в Україні. Я також знаю і поважаю багатьох професорів Могилянки. Сьогодні Києво-Могилянська академія грає в Україні дуже важливу роль, тож Україна має прекрасне майбутнє".

 

Ditrikh

 

 

 

* на час події

 

 

Більше відгуків наших благодійників та друзів

 

 

pfhjy.dfnb ryjgrf

 

Благодійний внесок за участь у події становить 5 тис.грн.

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР

           

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ПАРТНЕР

 kmbs logo new eng

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР

Markarova

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР

Logo ilta 25 monochrome Converted2

ОФІЦІЙНІ ПАРТНЕРИ

Logo Brothers  Logo Arzinger     

ПАРТНЕРИ

    Baker McKenzie
COFCO
Jacobs

ІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ

   Chamber25  CUCC 25th  EBA color gradient BUCC  

 

 

 

© 2012-2017 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна