Вшанування партнерів НаУКМА 2017 року

Щорічний благодійний вечір НаУКМА - це привід скласти подяку людям та організаціям, які особливо долучилися до розвитку Києво-Могилянської академії, без яких наша розбудова була б неможливою.

Дорогі друзі, ваша допомога є для нас великою честю і великою відповідальністю. Ми разом творимо університет, який змінює країну. Ми разом творимо майбутнє!

Ivanchyk

Наша особлива подяка Благодійному фонду «Повір у себе» за підтримку   студентів та науковців Академії. Фонд надав стипендії для студентів з сільської місцевості та три гранти на творчі відпустки «саббатікал» науковцям для проведення досліджень та публікації їх результатів.

На Благодійному вечорі відзнаку «Золотий партнер Року» отримала спів-засновниця Фонду «Повір у себе» Ірина Іванчик.

Tychkivsky

Western NIS Enterprise Fund став «Срібний партнер Року» . Фонд надав благодійну підтримку на оплату навчання для 25-ти студентів магістерської програми «publicadministration», а також фінансував участь молодих науковців у міжнародних конференціях.

На Благодійному вечорі відзнаку від імені Фонду отримав Роман Тичківський - випускник Могилянки, керівник програми «Економічне лідерство» фонду Western NIS Enterprise Fund, керівник Української Академії Лідерства

Дипломами Києво-Могилянського Братства за внесок у розвиток Академії були нагороджені:

Марта Фаріон - незмінний президент Києво-Могилянської Фундації Америки. Фундація багато років підтримує Могилянку в розвитку та реформуванні вищої освіти в Україні, спонсорує участь студентів у міжнародних конкурсах та участь викладачів у міжнародних конференціях. Саме завдяки Фундації ми мали можливість вітати в Україні пані Ен Еплбаум.

Фундація Спадщина (США) та Фундація Самопоміч (США) – за підтримку проекту Цифрового університету.

Popovych

Наталя Попович - випускниця НаУКМА, президент One Philosophy Group of Companies, співзасновниця Українського кризового медіа центру. Пані Наталя багато років була членом Довірчої ради університету і підтримувала Академію в багатьох починаннях, зокрема і проекту Реставрація. Наталя та її команда також долучились до організації візиту Ен Еплбаум в Україну.

Kazadarova

Валерія Казадарова - випускниця НаУКМА, керівник компанії «Таланти для бізнесу», яка   запровадила в НаУКМА програму тренінгів з softskills«Профі +» для студентів, а з цього року відкрила новий напрямок – Школу для викладачів «Профі +».

Vargola

Фонд Випускників України - за підтримку екопроекту з моніторингу стану довкілля на території Академії, фінансування участі докторантів у міжнародних конференціях, розвиток стартап-спільноти та інших проектів Могилянки.

Savruk

Києво-Могилянська бізнес-школа - інтелектуальний партнер благодійного вечора.   Диплом отримав її декан Олександр Саврук.

Mishchenko

Компанія «ІЛТА» - генеральний партнер благодійного вечора. Диплом отримав голова правління компанії Сергій Міщенко.

Husovsky

Сергій Гусовський, котрий разом зі своїм братом Євгеном Гусовський став офіційним партнером цьогорічного благодійного вечора НаУКМА. Окрім того Сергій Гусовський один із засновників відзнаки «Кращий викладач факультету» - щорічного конкурсу для викладачів НаУКМА.

Osadchuk

Компанія «КОФКО Агрі Ресорсіз Україна» - партнер цьогорічного благодійного вечора. Диплом отримав генеральний директор компанії Володимир Осадчук.

Varchuk

Компанія «Якобз Дау Егбертс Україна» - партнер нашого благодійного заходу. Диплом отримав голова правління компанії Павло Варчук, випускник НаУКМА.

Подякою президента НаУКМА були відзначені:

Stelmaschuk

Титульний партнер благодійного вечораАдвокатське об’єднання «Юридична фірма «Василь Кісіль і Партнери».   Відзнаку отримав Андрій Стельмащук – керуючий партнер ЮФ "Василь Кісіль і Партнери", випускник НаУКМА, член Довірчої ради КМА 2010-2015 років.

Markarova Danylets

Ексклюзивний партнер благодійного вечорародина Оксани Маркарової та Данила Волинця. Багато років ця родина підтримує Могилянку, і щороку - організацію благодійних вечорів Академії. Пані Оксана, випускниця НаУКМА, член Довірчої ради НаУКМА (2007-2015 рр.), засновниця "Фонду ім. Дмитра Малюченка"для допомоги студентам Академії у критичних ситуаціях.

Seheda Humenyuk

Родина випускників НаУКМА Сергія Сегеди та Вікторії Гуменюк – благодійники стратегічного проекту Могилянки «Наукові реферовані англомовні журнали», єдиного в Україні наукового англомовного гуманітарного он-лайн журналу. Цього року також вони підтримали поїздку студентської команди факультету правничих наук на міжнародний конкурс з судових дебатів ім. Філліпа Джессапа у Вашингтон.

Chorny

Київський офіс Бейкер МакКензі – партнер благодійного вечора та постійний партнер стратегічних проектів НаУКМА. Завдяки їхній підтримці вийшло 2 випуски англомовного наукового рецензованого журналу Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal, а команда НаУКМА взяла участь у змаганнях для студентів-правників у Вашингтоні.

Svynarenko

Корпорація «Артеріум», яка є партнером стратегічного проекту «Розвиток Факультету природничих наук». Цього року компанія підтримала стипендіями кращих бакалаврів програм «Хімія» та «Біологія» та конкурс наукових проектів для студентів магістерських програм «Хімія», «Молекулярна біологія» та «Лабораторна діагностика біологічних систем». Тренери корпоративного університету Корпорації «Артеріум» третій рік поспіль проводять тренінги для студентів Могилянки. Подяку отримав представник Корпоративного університету Корпорації "Артеріум" Дмитро Свинаренко.

Lukachuk

Тарас Лукачук – випускник НаУКМА, нині президент компанії Jacobs у регіоні Східна Європа, Близький Схід і Африка. Пан Тарас–засновник трьох щорічних грантів: для кращого викладачів Факультету природничих наук,кращого викладача кафедри англійської мови і кращого викладача-наставника факультету економічних наук.

Hupalo

Компанія «Арцінгер, Богдарєв Шкляр і Партнери» - офіційний партнер благодійного вечора. Відзнаку отримала партнер компанії Катерина Гупало, випускниця НаУКМА.

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ПАРТНЕР