Презентація книги Серве Теодора Пінкерса "Джерела християнської моралі"

07 листопада, 15:00, Конгрегаційна зала Староакадемічного корпусу

У презентації візьмуть участь:

– предстоятель Української греко-католицької церкви Верховний архієп. Святослав (Шевчук);

– директор Інституту релігійних наук св. Томи Аквінського о. Войчех Сурувка;

– доктор філософських наук, професор Олег Хома (перекладач і науковий редактор книги);

- директор видавництва «Дух і Літера» Костянтин Сігов.

Серве Теодор Пінкерс (Servais Theodore Pinckaers, 1925-2008) – видатний моральний теолог, член Ордену домініканців.

Справив значний вплив на відродження теологічного та христологічного підходу до християнської моральної етики.

У своїй книзі, український переклад якої представляє видавництво "Дух і Літера", Пінкерс повертається до класичної концепції християнської моралі, яка ґрунтується на природному для людини прагненні до щастя, і показує, як християнська традиція розуміла реалізацію цього прагнення і як такий підхід може надихнути сучасну моральну рефлексію.

Переглянути фрагмент книги можна за посиланням.