У НаУКМА відкрили нову магістерську програму з публічного адміністрування

Магістерська програма з публічного адміністрування призначена для сформованих особистостей з вищою освітою, ініціативних та діяльних.

Перевага надаватиметься тим, хто має досвід роботи у громадському та публічному секторі.

Система навчання модульна:

двічі на місяць по 3 дні.

Тривалість – 2 роки (21 місяць) з можливістю захисту магістерської роботи впродовж останнього триместру.

Перший рік (12 місяців) – 3 триместри – охоплюватиме 18 загальнообов’язкових дисциплін.

Під час другого року навчання (9 місяців) учасники прослухають 6 вибіркових курсів та пройдуть практику в органах публічної адміністрації (1-2 тижні за кордоном і 2-4 тижні в Україні).

А протягом останнього триместру відбуватиметься підготовка і захист магістерської роботи.

Магістерська програма у 2014 році розрахована на набір 25-ти осіб, планується збільшення до 50-ти слухачів наступного року.

Відбір здійснюватиметься на основі конкурсу та співбесіди.

Конкурс буде проводитись у грудні 2013–січні 2014 року, якщо Міністерство освіти і науки не визначить інші дати.

Докладніше про терміни незабаром можна буде дізнатися на сайті НаУКМА, а трохи згодом – на сайті Школи публічного права та адміністрування.

Ми чекаємо від претендента мотиваційного листа.

Після цього відбудеться психологічно-мотиваційне тестування.

За результатами двох етапів будуть визначені ті, з ким конкурсна комісія проведе співбесіду – це останній крок до зарахування.

Вартість навчання на магістерській програмі у Києво-Могилянській академії складає приблизно 19 тис. грн. на рік.

Слухачі першого набору на магістерську програму з публічного адміністрування матимуть 50% знижки.

Програму створено за підтримки Благодійного фонда Василя Хмельницького «Шляхи в майбутнє».

Контактна особа:

Ольга Семидочна адміністратор-методист Києво-Могилянської школи публічного права та адміністрування