Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук 2013/2014

Триває прийом документів для участі в І етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук.

Для участі слід подати у відділ сучасних технологій та інновацій (корп. 5, кім. 307–308) до 20 грудня 2013 р. наукові роботи студентів, оформлені відповідно до вимог, а також рецензію наукового керівника та рекомендацію кафедри.

Переможці ІІ етапу отримають дипломи Міністерства освіти і науки України.

З порядком проведення конкурсу, науковими напрямами робіт і вимогами до їх оформлення можна ознайомитися на кафедрах або у відділі сучасних технологій та інновацій (тел. 463-69-74, відповідальна особа – Світлана Миколаївна Богдан).