У циклі «Могилянські історії»: Олеся Островська-Люта

26 листопада, 16:30, ауд.1-217

У циклі зустрічей «Могилянські історії»

ОЛЕСЯ ОСТРОВСЬКА-ЛЮТА

керівник напряму «Динамічна культура» Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України», випускниця НаУКМА за спеціальністю «культурологія» (БП 1998, МП 2000)

поговорить зі студентами про те,

Як мистецтво змінює світ(?) і Ваше життя...

Ви дізнаєтеся:

- про сучасні тенденції у сфері мистецтва

- як ефективно використати здобуті знання

- як капіталізувати навички й уміння, отримані під час навчання

Ви зможете:

- пересвідчитися, що могилянська освіта (зокрема гуманітарна) – це безліч можливостей

- отримати відповіді на питання, які вас хвилюють

- поспілкуватися з успішною і щасливою людиною

Формат зустрічі: 40 хв. – виступ, 40 хв. – відповіді на запитання.

Обов’язкова попередня реєстрація на подію – до 25 листопада, понеділок, 11:00

Могилянські історії:

цикл зустрічей випускників НаУКМА з усією університетською спільнотою - студентами, викладачами, співробітниками, випускниками НаУКМА. Звичайно ж, особлива увага студентам, незалежно від їх спеціальності та року навчання. Адже почути від випускників старших поколінь про досвід особистісного розвитку, визначення життєвих цілей, кар'єрного зростання, зміну пріоритетів і корисно, і цікаво.

Метою проекту є:

• налагодження зв’язків між випускниками та студентами НаУКМА, створення партнерської мережі;

• розвиток традиції взаємопідтримки та взаємодопомоги могилянців різних поколінь і спеціалізацій;

• поширення випускниками власного досвіду і мотивація студентів до саморозвитку;

• допомога студентам НаУКМА в орієнтації на ринку праці та адаптації до його вимог.

Попередня реєстрація учасників дозволить: - зібрати зацікавлену аудиторію і повідомити гостя про фахову спеціалізацію учасників зустрічі; - з'ясувати теми і питання, які цікавлять аудиторію найбільше; - у разі потреби оперативно замовити більше за кількістю місць приміщення і оперативно попередити про це зареєстрованих учасників.

Організатори: Наталя Шумкова і Катерина Мельник, Комунікації з випускниками НаУКМА,