Олена Прімєрова – лауреат гранту «Найкращий викладач-наставник ФЕН» у 2013-2014 н.р.

За підсумками опитування студентів Факультету економічних наук лауреатом професорської стипендії «Найкращий викладач-наставник ФЕН» стала старший викладач кафедри фінансів Прімєрова Олена Костянтинівна.

В опитуванні взяли участь 169 студентів ФЕН - бакалаври 3 і 4 років навчання і магістри 1 і 2 року навчання, що становить 58% від загальної кількості студентів факультету.

Студенти мали назвати до 3-х викладачів, які - надали їм найбільшу підтримку у навчальному процесі - надали їм найбільшу підтримку у позанавчальному житті - є найбільш відкритими до спілкування зі студентами - і яким завдячують своїм успіхом у певній сфері свого життя (крім професійного навчання).

Приємно, що перелік викладачів, яким вдячні студенти, достатньо великий.

Відповідаючи на запитання анкети, студенти назвали 109 викладачів, з них 53 – викладачі факультету економічних наук Перше місце із значним відривом посіла п.О.Прімєрова, друге – Н.Ю.Іванова, третє місце поділили О.В.Гуменна та Ю.О.Захарійченко.

Нагадаємо, засновник ґранту – Тарас Лукачук, випускник НаУКМА (ФЕН-1997 р., економічна теорія), віце-президент Kraft Foods Україна, генеральний директор в Україні та на нових ринках Східної Європи та Центральної Азії.

Подаємо повний список згаданих студентами викладачів і співробітників і щиро дякуємо за їхню роботу.

ФЕН:

Артьомова Т. І., Бажал Ю. М., Бандура О. В., Борисенко З. М., Бридун Є. В., Буй Т. Г., Бураковський І. В., Галицька Е. В., Ганущак-Єфіменко Л. М., Глущенко С. В., Горбачук В. М., Григор'єв Г. С., Гуменна О. В., Дяковський Д. А., Жук В. М., Іванова Н. Ю., Івахненков С. В., Камінський А. Б., Кілієвич О. І., Козак М. І., Колядич О. І., Кончин В. І., Краснікова Л. І., Кузьменко В. П., Купець О. В., Курило І. О., Литвин А., Лук'яненко І. Г., Мельник О. М., Мертенс О. В., Небрат В. В., Орел, Пан Л. В., Пічик К. В., Погасій В. І., Подвисоцька Т. О., Прімєрова О. К., Романченко Н. В., Россоха В. В., Семіколєнова С. В., Семко Р. Б., Скринниченко М. І., Собко В. В., Сопко В. В., Супрун Н. А., Тьорло В. В., Чала Н. Д., Шавалюк Л., Шевченко О. О., Шкода М.Шпортюк В. Г., Шумська С. С., Храбан А. М.

ФГН:

Бондаревська І. А., Бубенко Т., Бузало Т. Й., Бузунова Н. Ф., Головащенко С. І., Горін С. М., Джулай Ю. В., Доб’я О. О., Іванюк С. С., Івашина О. О., Іващенко п. А., Качурець О. П., Калиновська О. В., Кирилова С. В., Крошка Я. А., Куліченко Н. П., Лосєв І. В., Мозгова І. І., Піроженко І. Д., Сем'янків І. В., Сергієнко Л. В., Тесленко І. А., Тодор О. Г., Федорів Я. Р., Чумаченко Б. М., Швецова Н. П., Шугай А. Ю.

ФІН:

Братик М. В., Захарійченко Ю. О., Кашпіровський О. І., Кирієнко О. В., Пугачова М. В., Чорней Р. К.

ФПвН:

Артикуца Н. В., Курінний О. В., Проценко Д. В., Хоменко М.

ФПрН:

Маслюківська О. ФСНСТ: Брик О. М., Винницький М., Коник Д., Наумов В. О., Некрасова О. В., Сусська О. О., Хуткий Д. О., Якушик В. М.

А також:

Квіт С. М., Шумкова Н. Р., Козачук, Паньков О., Сотула А. М.