Вітаємо Почесного доктора НаУКМА п.Санче Ґрачотті з 90-літтям!

Сьогодні 1 грудня 2013 року видатному славістові, професору Римського університету "Ла Сап’єнца" Санте Ґрачотті виповнюється 90 років.

Кожен з Вас у свій спосіб мав нагоду зустрічатися та вшановувати цього видатного вченого.

Він є іноземним членом НАН України, почесним доктором НаУКМА, почесним президентом Італійської асоціації українських студій.

Надзвичайно важливий внесок Ґрачотті у розвиток україністики в Європі, у консолідацію ідеї України як невід’ємної частини європейської культури.

Проф. Ґрачотті є членом Національної академії дей Лінчеї – однієї з найпрестижніших в Європі; почесним членом різних європейських, зокрема слов’янських академічних інституцій.

Публікаці С. Ґрачотті, з аналізом європейської природи української культури -  Культурна місія України // День, № 168, 22.09.2009  та  Сила плюралізму // Український Тиждень у ці складні дні Євромайдану  є більш ніж актуальними.

ВІТАЄМО!