Київ ще не бачив такої чисельної маніфестації

1 грудня на вулиці Києва вийшло біля одного мільйона людей, обурених нічним побиттям учасників мирної акції на підтримку підписання Угоди про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом та згортанням стосунків нашої держави з ЄС.

Могилянці (студенти, випускники, викладачі та співробітники) зібралися окремою колонною біля Національної Опери і пройшли до Майдану Незалежності через вулицю Володимирську, бульвар Тараса Шевченка, Бесарабку та Хрещатик.

Окрім НаУКМА, зі своїми ректорами організовано вийшли ще два ВНЗ – Київська Політехніка та Педагогічний Університет імені Бориса Грінченка.

Українці показали всьому світові та державній владі зростання політичної культури суспільства , також готовність і здатність змінювати свою країну.

Ситуація в Києві залишається напруженою.

Студентська Координаційна Рада працює професійно і злагоджено.

Жоден могилянський студент не постраждав.