Конференція "Актуальні проблеми теорії та історії культури"

12-13 березня, з 10.00, ауд. 1-325

Організатор конференції -  кафедра культурології НаУКМА

Керівник – професор Собуцький М. А.

Програма.

1. Система курганних святилищ доби ранньої бронзи степової частини УкраїниПустовалов С.Ж. (Інститут археології НАН України)

2. Жак Лакан і французька література ХVІІ-ХVІІІ ст.: зіставний аналіз - Собуцький М.А. (професор, НаУКМА)

3. Репрезентації параної у мистецтві XX – початку XXI століття як приклад культурної детермінації норми та патологіїКлимчук О.Ю. (аспірантка, Східноєвропейський національний університет)