НаУКМА відкриває психологічний кабінет для тих, хто пережив шокуючу подію

До неї запрошуються:

• Студенти, які потрапили в ситуацію, що становила загрозу вашому життю, або життю близьких
  • Медики та волонтери, які надавали першу медичну допомогу пораненим
  • Журналісти, які стали свідками насильства над іншою людиною

БЕЗКОШТОВНА КВАЛІФІКОВАНА АНОНІМНА психологічна консультація працює ВИКЛЮЧНО за попереднім записом - тел. 066 0 30 40 20, Богданов Сергій Олександрович, психотерапевт, Dr.scient.med, співробітник НАУКМА або 044 463 71 13, Бондаренко Наталія Борисівна, психолог НаУКМА.

Зверніть увагу, СИМПТОМИ можуть виникнути внаслідок травмуючої події одразу або, наприклад, через місяць:

 нав’язливі спогади, фантазії, уявлення про пережите, що постійно повторюються

 нічні кошмари, пов’язані з психотравмуючою подією, що постійно повторюються

 спалахи негативних емоційних станів, спровокованих якими-небудь подіями, що асоціюються з обставинами «події»

 прагнення уникати будь-яких думок або ситуацій, які пробуджують спогади про травму

 нездатність відтворити в пам’яті основні, важливі елементи травмуючої ситуації

 помітна втрата колишніх інтересів і захоплень

 відчуття відчуженості