Архів новин 2004 - 2012

Звання "Почесний професор НаУКМА" отримала днями Джованна БРОДЖІ БЕРКОФФ, Італія

Дата публікації: 11.07.2011, 11:14

Після подання професора Наталі Яковенко і проведення процедури таємного голосування на засіданні Вченої Ради університету 23 червня

Джованна БРОДЖІ БЕРКОФФ є однією з найпомітніших постатей не лише в сучасній славістиці Італії, а й у західній славістиці загалом.

Завдяки науковим та популяризаторським зусиллям проф. Броджі, україністика радикальним чином зміцнила свої позиції в Італії та у інших європейських країнах, насамперед через сміливий новаторський підхід дослідниці до україністичної проблематики, сучасну методологію і системність її вивчення, послідовну та концепційну інтеграцію української спадщини до наукового масиву світової славістики.

Після заснування у 2004 році Центром "Спадщина Києво-Могилянської академії" та кафедрою історії НаУКМА альманаху "Київська Академія" проф. Броджі Беркофф стала його частим автором, а віднедавна й членом редакційної ради.

Пропонуємо інтерв"ю з нею Надії Тисячної та Ігора Сіндюкова тут.