Архів новин 2004 - 2012

Команда Екоклубу запрошує на природниче заняття і відпочинок на природі

Дата публікації: 13.04.2012, 08:16

Заняття проходитиме протягом одного дня - в понеділок, 16 квітня

Екоклуб «Зелена хвиля», заснований випускниками і студентами НаУКМА, запрошує на природниче заняття "Весняні первоцвіти" і відпочинок на природі, де можна буде дізнатись багато цікавого про весняні квіти.

Заняття проходитиме протягом одного дня. Група зустрічається в понеділок, 16 квітня о 12:00 годині на платформі станції метро Видубичі, звідки прямує до Заказника «Лісники». На занятті учасники знайомляться із весняними первоцвітами (рястом, медункою, зірочками та ін.), вчаться самостійно визначати рослини та заповнювати цікаві польові щоденники і беруть участь у векторині в кінці заняття. Орієнтовний час повернення до Києва 18.00.

Заняття проводить Ольга Кузьманенко, викладач Національного університету «Києво-Могилянська академія», а також експерт міжнародних проектів з аналізу впливу зміну клімату на екосистеми Криму, степові ділянки та поліські болота. Ольга із студентських років займається дослідженням заповідного куточку природи Криму Карадагу, де самостійно обійшла не одну тисячу кілометрів та проводить природничі польові практики для студентів НаУКМА.

Деталі та реєстрація на сайті.

12.00: збір на платформі станції метро Видубичі

12.00 - 13.00: дорога до заказника «Лісники»

13.00 - 13.15: знайомство, вступ та розповідь про природничу школу і Екоклуб

13.15 - 16.15: екскурсія, ознайомлення і первоцвітами (зокрема, рястом, медункою, зірочками, сном, пролісками та ін.). Розповідь про необхідність охорони первоцвітів та їх користь для природи. Відгуки учасників, легенди та уявлення про первоцвіти

16.15 -17.00: перегляд малюнків первоцвітів та заповнення польових щоденників, проведення вікторини.

17.00 - 18.00: від'їзд і дорога до Києва.

Чекаємо на Вас!

Команда Екоклубу