Архів новин 2004 - 2012

Google оголошує програму грантів для жінок, що захоплюються технологіями

Дата публікації: 13.04.2012, 08:51

Дівчатам, які захоплюються технологіями та програмуванням, нададуть можливостей брати участь у міжнародних конференціях і проявляти себе

Компанія вважає, що у дівчат, які захоплюються технологіями та програмуванням, має бути якомога більше можливостей брати участь у міжнародних конференціях і проявляти себе. Саме заради цього компанія представляє програму грантів Google EMEA Travel and Conference Grants, яка призначена спеціально для жінок-науковців.

Переможиці отримають можливість безкоштовної реєстрації на одну з конференцій і до 1000 євро на відшкодування транспортних витрат, що повертаються після її відвідування.

Для того, щоб взяти участь у програмі, претендентка на грант повинна:

вивчати інформатику, комп'ютерну інженерію та інші технологічні галузі, пов'язані з темою конференції, або працювати в цих сферах,

мати профільну освіту і лідерські здібності. Взяти участь в ключовому дні / днях головної конференції.

Щоб подивитися список конференцій, що входять в програму, а також за більш докладною інформацією щодо правил подачі заявки на отримання гранту, будь-ласка, перейдіть за посиланням.