Архів новин 2004 - 2012

Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні п. Джон Теффт виступить у НаУКМА

Дата публікації: 17.04.2012, 15:19

Посол Теффт не раз у своїх виступах і публікаціях, наголошував на важливості верховенства права у демократичному суспільстві. У своєму виступі «Встановлення верховенства права в Україні: розбудова сучасного суспільства» у НаУКМА Надзвичайний і Повноважний Посол в Україні запропонує свою оцінку сучасному станові правових реформ в Україні та інституційній розбудові у нашій державі. Він наголосить, що без діючої системи верховенства права інші вкрай важливі і необхідні реформи не мають жодних надій на успіх, а судова система не поверне собі довіру суспільства.

Виступ відбудеться у четвер, 19 квітня, о 15:00, в Актовій залі 1-го корпусу НаУКМА (1-217).

Пан Посол запрошує студентів правничого та інших факультетів НаУКМА, викладачів, усіх зацікавлених. Промова буде виголошена англійською мовою, із синхронним перекладом. По закінченні промови – сесія питань і відповідей.

Організатори події:

Посольство США в Україні

Міжнародний відділ НаУКМА

Факультет правничих наук НаУКМА

Центр дослідження проблем верховенства права та його втілення в національну практику України