Архів новин 2004 - 2012

Презентація книжки Івана Фізера «Філософія літератури»

Дата публікації: 18.04.2012, 14:16

19 квітня (четвер) о 17.00, 1 корпус, ауд. 217

Іван Фізер – це насамперед фундаментальне і рівномірне знання, фахова обізнаність без зяючих порожнин і випадкових піків, знання, з якого випливає об’ємне бачення предмета. До своєї книжки Іван Фізер ставився як до спроби представити новому поколінню простерті в історії визначальні інтелектуальні колізії осягнення неосяжного. Звісно, не без делікатно проведеної крізь увесь текст «Філософії літератури» власної думки про літературу та її сполученість із «текстом дійсності»: уважний читач цю думку Івана Фізера неодмінно відчитає.

До виступу запрошені:

Володимир Моренець – доктор філологічних наук, професор, віце-президент з навчально-наукових студій НаУКМА,

В’ячеслав Брюховецький – доктор філологічних наук, професор, почесний президент НаУКМА,

Сергій Іванюк – кандидат філологічних наук, доцент, головний редактор журналу «Однокласник»,

Микола Жулинський – доктор філологічних наук, професор, директор Інституту літератури ім. Т. Г. Шевченка НАН України.

19 квітня (четвер) о 17.00, 1 корпус, ауд. 217