Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 55

Архів новин 2004 - 2012

 

 

Що? Де? Коли? для управлінців

Дата публікації: 08.11.2007, 18:40

Що? Де? Коли? для управлінців. 21 листопада 2007 року о 18-30 в Києво-Могилянській бізнес-школі відбудеться інтелектуальне змагання менеджерів

В’ячеслава Бігуна, доцента факультету правничих наук НаУКМА

Дата публікації: 06.11.2007, 18:10

В’ячеслава Бігуна, доцента факультету правничих наук НаУКМА обрано головою Координаційної ради молодих юристів при Міністерстві юстиції України

«Визначаючи Голлівуд»

Дата публікації: 06.11.2007, 18:01

«Визначаючи Голлівуд». Семінари англійською мовою з історії незалежного американського кіно (щоп’ятниці з 16:00 до 17:00 з 2 листопада по 7 грудня включно)

Виставка «Сценографія. Сезон 2007»

Дата публікації: 05.11.2007, 15:50

Виставка «Сценографія. Сезон 2007» з 3 листопада у Галереї ім. Олени Замостян

У конкурсі «Бізнес-таланти України» корпорації Ukrainian Business Group

Дата публікації: 02.11.2007, 18:53

У конкурсі «Бізнес-таланти України» корпорації Ukrainian Business Group боротьбу за перемогу почали 24 студентські групи Факультету економічних наук

kmbs підтверджує свою першість серед кращих бізнес-шкіл України

Дата публікації: 02.11.2007, 15:36

kmbs підтверджує свою першість серед кращих бізнес-шкіл України. За результатами щорічного рейтингу журналу «Деловой» kmbs була втретє поспіль названа бізнес-школою №1 в Україні 2007 року

Презентація поетичної книжки випускниці НаУКМА

Дата публікації: 30.10.2007, 13:07

Презентація поетичної книжки випускниці НаУКМА. 31 жовтня о 19.00 у видавництві «СМОЛОСКИП» Богдана Матіяш презентуватиме свою поетичну книжку "Листи до Бога"

Велике добро починається з маленької дії!

Дата публікації: 29.10.2007, 12:48

Велике добро починається з маленької дії! Символічна акція Stand Up Against Poverty, що відбулася 17 жовтня у Києво-Могилянській академії, знайшла своє продовження у конкретних діях

Репортаж про студентський інтернет-центр НаУКМА (USIC)

Дата публікації: 26.10.2007, 16:12

Репортаж про студентський інтернет-центр НаУКМА (USIC). 28 жовтня на телеканалі 1+1

В НаУКМА створюється Фонд імені Дмитра Малюченка

Дата публікації: 26.10.2007, 15:09

В НаУКМА створюється Фонд імені Дмитра Малюченка

Барокові традиції українського театру знову на сцені!

Дата публікації: 22.10.2007, 14:48

Барокові традиції українського театру знову на сцені! Театральний центр Могилянки представляє виставу "Аз"

Ґрант Андрія Сивоконя-2007

Дата публікації: 19.10.2007, 16:43

Ґрант Андрія Сивоконя-2007. Лауреатом конкурсу став проект "Оцінювання політики оплати за медичні послуги та їх впливу на їхню економічну ефективність..." Керівник - Ірена Грига, керівник ШОЗ

Проект «Сприяння реформі вищої юридичної освіти»,

Дата публікації: 19.10.2007, 16:41

Проект «Сприяння реформі вищої юридичної освіти»,керівник проф.А.Мелешевич, відзначений спеціальним ґрантом Міжнародного благодійного фонду відродження КМА

Стипендійний фонд ім. Ігоря Ткаченка в НаУКМА

Дата публікації: 19.10.2007, 16:39

Стипендійний фонд ім. Ігоря Ткаченка в НаУКМА

Стипендійний фонд ВАТ «АгроКомБанк» в НаУКМА

Дата публікації: 19.10.2007, 16:35

Стипендійний фонд ВАТ «АгроКомБанк» в НаУКМА

Стипендійний фонд Райффайзен БАНК АВАЛЬ в НаУКМА

Дата публікації: 19.10.2007, 16:34

Стипендійний фонд Райффайзен БАНК АВАЛЬ в НаУКМА

17 жовтня

Дата публікації: 18.10.2007, 12:56

17 жовтня близько 5000 українців приєдналися до світової акції ООН проти бідності

До Дня Академії співробітників НаУКМА нагороджено

Дата публікації: 16.10.2007, 17:03

До Дня Академії співробітників НаУКМА нагороджено: Знаком „Відмінник освіти України”, Почесною грамотою МОН України, Подякою Київського Міського Голови, Подякою Голови Подільської Районної Ради, Дипломом Києво-Могилянського Братства, Подякою Почесного П

16 жовтня 2007 року, 17.00

Дата публікації: 16.10.2007, 15:35

16 жовтня 2007 року, 17.00 День відкритих дверей Програми „Журналістика цифрового майбутнього”

Вітаємо студентів НаУКМА,

Дата публікації: 16.10.2007, 13:19

Вітаємо студентів НаУКМА,які перемогли у конкурсі науково-дослідницьких проектів Центру польських і європейських студій НаУКМА

Найщиріші привітання!

Дата публікації: 16.10.2007, 12:15

Найщиріші привітання! Випускниця НаУКМА Тетяна Огаркова отримала ступінь доктора університету Париж-ХІІ

З Днем Академії, дорогі Могилянці!

Дата публікації: 14.10.2007, 19:36

З Днем Академії, дорогі Могилянці! Щиро вітаємо з 16-ою річницею НаУКМА! Зичимо всім добра і щастя, здоров'я і наснаги, успіхів у всіх починаннях і справах, подолання всіх перешкод на шляху до процвітання нашого Університету!

Штучний риф започатковує екологічний брендинг

Дата публікації: 09.10.2007, 12:44

Штучний риф започатковує екологічний брендинг. 5–7 жовтня у бухті Коктебеля в Криму
за участю НаУКМА закладено перший у світі штучний риф, виготовлений у формі логотипа компанії-спонсора

6 жовтня відійшла у вічність Ніна Іванівна Тоцька -

Дата публікації: 07.10.2007, 19:47

6 жовтня відійшла у вічність Ніна Іванівна Тоцька - відомий вчений-мовознавець, науковець зі світовим ім’ям, професор, доктор філологічних наук. Прощання - 8 жовтня, у понеділок

15 жовтня

Дата публікації: 05.10.2007, 19:27

15 жовтня - святкуємо день народження Могилянки!

4 жовтня 2007р. Видавничим домом «Києво-Могилянська академія»

Дата публікації: 04.10.2007, 16:54

4 жовтня 2007р. Видавничим домом «Києво-Могилянська академія» було передано книги «Голодомор 1932–1933 рр. в Україні: документи і матеріали» (упорядник Руслан Пиріг) Міністерству закордонних справ України

Тетра Пак Україна – Школа охорони здоров’я НаУКМА

Дата публікації: 02.10.2007, 19:22

Тетра Пак Україна – Школа охорони здоров’я НаУКМА. Компанією Тетра Пак Україна запроваджено Ґрантовий фонд для слухачів маґістерської програми «Менеджмент в охороні здоров’я»

Завершується термін подачі аплікацій на ҐРАНТ АНДРІЯ СИВОКОНЯ

Дата публікації: 28.09.2007, 16:29

Завершується термін подачі аплікацій на ҐРАНТ АНДРІЯ СИВОКОНЯ "ЗА КРАЩИЙ ПРОЕКТ в НаУКМА, із залучення коштів на розвиток Університету" (за проект, що вже отримав фінансування від третьої сторони)

30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек!

Дата публікації: 27.09.2007, 16:23

30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек! "Добра бібліотека – це книжкове відображення Всесвіту" (М.Рубакін)

Центр польських і європейських студій НаУКМА

Дата публікації: 26.09.2007, 11:12

Центр польських і європейських студій НаУКМА запрошує до участі у новому проекті