Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 55

Архів новин 2004 - 2012

 

 

Інтелектуальний вплив НаУКМА

Дата публікації: 10.07.2007, 17:33

Інтелектуальний вплив НаУКМА. Вийшов друком чотиримовний “Словник термінології Європейського Союзу”

8 липня 2007 року в НаУКМА

Дата публікації: 08.07.2007, 17:49

8 липня 2007 року в НаУКМА відбувся одноденний набір студентів на бакалаврські програми

Вступне тестування в НаУКМА –

Дата публікації: 05.07.2007, 14:35

Вступне тестування в НаУКМА – унікальна система набору студентів: чесність, прозорість, оперативність

В’ячеслав Степанович поставив свій підпис

Дата публікації: 04.07.2007, 16:28

В’ячеслав Степанович поставив свій підпис під відкритим листом від української творчої інтелігенції до очільників політичних партій

Вибори президента НаУКМА

Дата публікації: 29.06.2007, 16:34

Вибори президента НаУКМА відбулися 29 червня 2007 року на 16 сесії Академічної конференції НаУКМА

КОНВОКАЦІЯ 2007

Дата публікації: 29.06.2007, 11:03

КОНВОКАЦІЯ 2007 в НаУКМА! Дипломи про вищу освіту в НаУКМА отримали 878 випускників, із них 441 бакалавр, 97 спеціалістів, 316 маґістрів та 24 випускники Києво-Могилянської Бізнес Школи

КОНВОКАЦІЯ 2007 в НаУКМА

Дата публікації: 27.06.2007, 10:40

КОНВОКАЦІЯ 2007 в НаУКМА - традиційно 28 червня, у День конституції України. 879 випускників Академії отримають "Диплом НаУКМА" та "Диплом про освіту" державного зразка. Запрошуємо усіх могилянців та наших друзів взяти участь у святкуванні!

В’ЯЧЕСЛАВ БРЮХОВЕЦЬКИЙ - ГЕРОЙ УКРАЇНИ

Дата публікації: 26.06.2007, 19:12

В’ЯЧЕСЛАВ БРЮХОВЕЦЬКИЙ - ГЕРОЙ УКРАЇНИ! ТЕПЕР І ОФІЦІЙНО!

«Україна 3000»

Дата публікації: 26.06.2007, 16:35

«Україна 3000» оголошує початок проекту «Підтримка наукових досліджень студентів Національного університету “Києво-Могилянська академія”»

Конфлікт з EERC:

Дата публікації: 21.06.2007, 22:26

Конфлікт з EERC: коментар адміністрації Національного університету "Києво-Могилянська академія"

КОНВОКАЦІЯ – 2007!

Дата публікації: 21.06.2007, 16:01

КОНВОКАЦІЯ – 2007! Шановні Випускники, щиро вітаємо Вас з важливим досягненням у житті – здобуттям вищої освіти!

Вітаємо Факультет природничих наук з Днем Факультету!

Дата публікації: 21.06.2007, 15:54

Вітаємо Факультет природничих наук з Днем Факультету! ЗІ СВЯТОМ!!!

Літня школя “Право в Німеччині”

Дата публікації: 21.06.2007, 15:36

Літня школя “Право в Німеччині”. ФПрН спільно з Гайдельберзьким університетом, університетом м. Майнц та Німецькою службою академічних обмінів (DAAD) запрошує до участі

Могилянська школа журналістики та Scripps College of Communication (Ohio University)

Дата публікації: 19.06.2007, 17:16

Могилянська школа журналістики та Scripps College of Communication (Ohio University) проводять 25-30 червня 2007 року Літню школу “Нові медіа для української медіаіндустрії”

Вітаємо Факультет інформатики з Днем факультету!

Дата публікації: 15.06.2007, 15:09

Вітаємо Факультет інформатики з Днем факультету! Найщиріші побажання!!!!

В’ячеслав БРЮХОВЕЦЬКИЙ «ДИПЛОМ – НЕ САМОЦІННІСТЬ: ВАЖЛИВІ ЗНАННЯ»

Дата публікації: 15.06.2007, 13:27

В’ячеслав БРЮХОВЕЦЬКИЙ «ДИПЛОМ – НЕ САМОЦІННІСТЬ: ВАЖЛИВІ ЗНАННЯ». Коментар президента НаУКМА для газети «Без цензури»

Допоможіть!

Дата публікації: 15.06.2007, 00:21

Допоможіть! Трапилося нещастя з Дмитром Малюченком, студентом МП \"Культурологія\" — він упав із висоти третього поверху й дістав численні важкі ушкодження. Зараз перебуває в реанімаційному відділенні лікарні швидкої допомоги

„З народних джерел”

Дата публікації: 14.06.2007, 16:35

„З народних джерел” - Виставка художника Василя Корчинського

Професор Олексій Гарань зустрівся з делегацією депутатів Європейського парламенту

Дата публікації: 13.06.2007, 13:44

Професор Олексій Гарань зустрівся з делегацією депутатів Європейського парламенту. На зустрічі обговорювалась нинішня політична ситуація в Україні

У НаУКМА відкрито «зелену аудиторію»

Дата публікації: 11.06.2007, 17:31

У НаУКМА відкрито «зелену аудиторію». 8 червня відбулася презентація відремонтованої та обладнаної за принципами зеленого офісу аудиторії кафедри екології

Боги забутого світу

Дата публікації: 08.06.2007, 17:19

Боги забутого світу. Студентський театр НаУКМА долучився до святкування Дня міста в Острозі з вуличною виставою на ходулях "Світ забутих богів"

Знайомство з Києво-Могилянською
бізнес-школою

Дата публікації: 07.06.2007, 15:19

Знайомство з Києво-Могилянською бізнес-школою. kmbs пропонує відкриті заняття в Києві та Донецьку, де учасники зможуть ознайомитися
з атмосферою школи та відкрити для себе нові можливості професійного розвитку

III міжнародне свято духовної музики

Дата публікації: 06.06.2007, 11:20

III міжнародне свято духовної музики. 9 червня 2007 року в НаУКМА відбудеться свято 240-річчя від дня народження славетного випускника Києво-Могилянської академії композитора Артемія Веделя

Переможець соцзмагань

Дата публікації: 05.06.2007, 16:23

Переможець соцзмагань. Студентка МП "Соціологія" Анна Атаман перемогла в конкурсі студентських наукових робіт із соціології

Нові почесні доктори НаУКМА

Дата публікації: 01.06.2007, 16:48

Нові почесні доктори НаУКМА. 24 травня рішенням Вченої ради НаУКМА звання "Почесний доктор НаУКМА" присвоєно Жану Кретьєну (Канада) та Богдану Футею (США)

Помер Український Філософ

Дата публікації: 29.05.2007, 13:39

Помер Український Філософ. Пішов із життя Вілен Сергійович Горський, доктор філософських наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат медалі ім. Петра Могили

Вітаємо з новою Бібліотекою!

Дата публікації: 25.05.2007, 15:12

Вітаємо з новою Бібліотекою! 24 травня відбулася довгоочікувана подія – відкриття Бібліотеки Тетяни та Омеляна Антоновичів

„Мир землі нашій”