У НаУКМА відбулося ХІI засідання Консорціуму українських університетів та Варшавського університету

23-24 квітня 2014 року на зустріч з’їхалися ректори та проректори таких університетів:

НУ «Острозька Академія»,

Рівненський державний гуманітарний університет,

Житомирський державний університет імені І. Франка,

Кам’янець-Подільський національний університет імені І.Огієнка,

Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника (м. Івано-Франківськ),

Чернівецький національний університет імені Ю. Федьковича,

Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка,

Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна,

Східноєвропейський національний університет (Луцьк),

Сумський державний університет.

На зустрічі був присутній Сталий віце-головуючий Консорціуму українських університетів та Варшавського університету Ян Маліцький.

З вітальним словом виступили в.о. президента НаУКМА Володимир Моренець, Ян Маліцький та Посол Республіки Польща в Україні Генрик Літвін.

На засіданні було розглянуто ряд питань, зокрема:

- Про входження університетів – членів Консорціуму до міжнародних освітніх програм (обговорення питання спільного міжнародного освітнього проекту університетами Консорціуму);

- Про стан підготовки літньої школи для учасників програми "Східних Студій" в Україні в Національному університеті "Острозька академія" та Східноєвропейському національному університеті ім. Лесі Українки. Обговорення питання організації літніх шкіл;

- Розподіл стипендій слухачам програми «Східні Студії» на 2014/2015 н.р.:

• магістратура –, «Молоді Науковці» (Ян Маліцький)

• докторантура - (Program stypendialny dla obywateli krajów należących do Partnerstwa Wschodniego UE podejmujących w Polsce studia doktoranckie w dziedzinie nauk humanistyczno – społecznych) (Ян Маліцький).

Наступне засідання Консорціуму відбудеться в Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна у вересні 2014 року.