У Могилянці відбудеться публічне обговорення законопроекту про вищу освіту

03 червня, о 18:00, Центр польсько-європейських студій НаУКМА

Боротьба за реформу вищої освіти триває з 2010 року, і могилянці завжди брали активну участь у цій боротьбі.

Викладачі та експерти НаУКМА долучались до створення законопроекту 1187-2, а могилянські студенти неодноразово виходили на вуличний протест та ставали на заваді уявним реформам колишньої влади.

Наразі законопроект 1187-2 готовий до другого читання. Залишився вирішальний крок – усе залежить лише від того, як змусити парламент зібратись на пленарне засідання та прийняти законопроект. І в цьому необхідна консолідація зусиль.

Розмова буде про те, що зміниться, якщо 1187-2 буде прийнятий:

· Яку автономію отримають університети?

· Чи стане університет демократичним зсередини та більш відкритим назовні?

· Як зміняться професійні умови для викладачів?

· Які права отримають студенти та яка відповідальність буде покладена на них?

· Як відбуватиметься вступ до вишів на бакалаврат та магістратуру?

· Ким стануть аспіранти та як наука повертатиметься до вишів?

Запрошуємо усіх разом відповісти на ці та інші питання під час презентації «Реформа вищої освіти — за крок до цілі».

Розмову вестиме Єгор Стадний, випускник НаУКМА, експерт з освітніх питань Центру дослідження суспільства.

Місце проведення: Центр польсько-європейських студій НаУКМА (підвал 6-го корпусу).

Вхід вільний.