Могилянка ініціювала прес-конференцію, присвячену реформі системи охорони здоров`я

12 червня, о 12.30, конференц-зала інформаційної агенції «УНІАН»

З 01 січня 2011 р. в Україні відбувається реформа системи охорони здоров`я.

Одним із її завдань є введення у державних медичних закладах посад фахових менеджерів. Такі зміни дозволять лікарям зосередитись на пацієнтах, а усі організаційні питання вирішуватимуть управлінці. Могилянська Школа охорони здоров`я, одна з небагатьох в Україні, готує менеджерів саме для медичної галузі.

Випускники МШОЗ після дворічного курсу навчання отримують знання з економіки, права, статистики, фінансового менеджменту, епідеміології, політики в сфері охорони здоров`я. Вони можуть працювати у лікарнях, центральних та місцевих органах санітарно-епідеміологічної служби МОЗ, Державному департаменті з нагляду за охороною праці, Міністерстві праці та соціальної політики, обласних, районних та міських центрах здоров’я, організаціях, що працюють у сфері громадського здоров’я.

За ініціативи НаУКМА 12 червня, о 12.30 у інформаційному агенстві "УНІАН" відбудеться прес-конференція, присвячена реалізації реформи системи охорони здоров`я, зокрема підготовці кадрів для управління та організації діяльності медичних закладів.

У прес-конференції візьмуть участь:

Костянтин Надутий, керівник Управління реформування охорони здоров`я МОЗ України;

Зоряна Черненко, голова Комісії з питань реформування системи охорони здоров`я Громадської Ради при МОЗ України;

Дмитро Шерембей, керівник пацієнтської організації «ЮКАБ»;

Ніна Чала, керівник Школи охорони здоров’я Києво-Могилянської академії.